2733
2764

البته منم گاهی حال ندارم درارمیکشم میره میوه میشوره میاره برام..

با میگم فلانکارو کن..یا مهمون میاد کمک میده وسایلو جم و جور میکنه..

گاهی فکرمیکنم نبایو کار کنه تو ابن سن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

دل من ضعف رفت واسه داشتن یه همچین دختری

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرادی نداره

بچه ها باید مشارکت تو کارای خونه رو یاد بگیرن

وگرنه میشن یکی مثل من که ببخشید ببخشید الان زورم میاد لباس زیرمو بشورم

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

در حد همینکه میوه بیاره یه لیوان اب بیاره برات اوکیه

بذار بیشتر بازی کنه وقتی بزرگ شد کار میکنه (البته ایشالا چون هیشکی کارنمیکنه یکیش خودم😂)

کاش چشمان مرا خاک کنید            تا نبینم که چه تنها شده ام

تو این سن نباید کار سنگین بکنه 

خیلیا دیدم جارو میدن دست بچه یا کارای سنگین دیگه 

باعث میشه قد نکشه 

انگشت و مدل دستش پهن و زمخت بشه 

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️
دل من ضعف رفت واسه داشتن یه همچین دختری

عزیزم... خیلی دخترخوبیه خداییش ...همش از الان میگه غصه نخور من کمکت میکنم ابجیمو نگه داریم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ماشالله بهش نه بنظرم اشکال نداره .. اونجوری بچه تنبل بار نمیاد..دختر من ۵ سالشه یه سره تلویزیون و گوشی اصن ب حرف گوش نمیده منم زیاد گیر نمیدم میگم بزرگتر میشه خودش میفهمه ک باید کمک کنه

به نام خدای رنگین کمون..💭🌈🖤سلام به مردم شریف ایران🖤بچها نخندینا.. 🖤🥲متهم اظهار پشیمانی نکرد..* حرفا و صداهایی که هیچوقت از یادمون نمیره👆🥺🖤 *متاهل و متعهد 🤍🌱🫂
2706