2733
2771
عنوان

با شوهر سابقم دعوامون شد جهازمو نمیده+اسکرین شات📸

| مشاهده متن کامل بحث + 3826 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااایییییی چه پررووووووووو

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اره شنبه صبح میرم الدنگ  همش میخواد کش بده که خانوادش بیشتر بمونن اونجا

نزارر بابا اوسکول بزار خونش خالی بشه بفهمه بی خانمانه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری متعلق به دو خواهر🫂
خیلی عصابم خورده  خودمو طلاق دادن بعد جهازم شیرینه

اصصصصلا کوتاه نیاین هرچیزی که حقتونه بگیرید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
قانون بهش چند روز محلت داده بود که پس بده تازه تموم شده محلت هنوز مامور ندادن

مهلت تموم شد میری اجرای احکام 

اونجا استعلام میگیرن حتی ماشین یا یه زمینی هر جا داشته باشه خط موبایل با ارزش،  موجودی  هر حسابی در هر بانکی 

توقیف میشه

استعلام سه گانه

مهلت تموم شد میری اجرای احکام  اونجا استعلام میگیرن حتی ماشین یا یه زمینی هر جا داشته باشه خط ...

سلام عزیزم محلت رو خود شعبه اولیه داده 

اجرای احکام بازم محلت میده ینی؟

چرا باید کوتاه بیام پدرشو درمیارم

عفونت که همیشه تو بدن نیست عزیز من یهو یه قسمت از بدن چرکی میکنه و بعد عفونت...عفونت تو زندگی هم سردرمیاره یه آدمایی میاد تو زندگی کککل زندگی اعصاب روان آدمو جسمو همه چیزو عفونتی میکنه اون لحظست که باید هرچه سریع تر شرشو از زندگی کم کرد 

عفونت که همیشه تو بدن نیست عزیز من یهو یه قسمت از بدن چرکی میکنه و بعد عفونت...عفونت تو زندگی هم سرد ...

اره فقط زودتر گورشو گم کنه انقدر با روانم بازی کرد که ازش متنفرم 

2706