2733
2771
عنوان

کنکورها خبر خبر

354 بازدید | 29 پست

کنکوری ها بیاین یه کاری کنیم (من کنکوری نیستما !!!) هرشب 3تا تست فیزیک و 3تا تست شیمی حل کنیم نظرتون چیه؟

منم با ویس کاملا تشریحی توضیح میدم همینجا لینکش و میفرستم هرکی هم میتونست اون اول حل کنه حتی میتونید جواب هاتون و بنویسید و با عکس بفرستید 

خوشحال میشم حتی مامان هایی که کنکوری دارن هم میتونن از این تست ها استفاده کنن جمعه ها هم میتونیم از خودمون ازمون بگیریم و ببینم تو یک هفته با این شبی 3تا تست چیزی یادگرفتیم یا نه من نظر این بود که اول با سینماتیک بریم حتی میتونیم مخلوط بریم یه سوال دینامیک یه سوال سینماتیک و یه سوال نوسان

من خودم دبیر فیزیکم یه کانال زدم تو ایتا 

در خدمتتونم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

میشه لطفا بگین چجوری فیزیکو بخونیم؟من دهمم وواقعا فرمولارو قاطی میکنم نمیدونم کدومو کجا استفاده کنم

شما انتهای هر فصل یه نقشه مفهومی بکش بعد تست تست تست حتما بزن  بزار با تجربه بشی

اگه سوال هم داشتید میتونید بپرسید تازه میتونید عکس پاسخنامه هاتون و بفرستید تا بهتون بگم کجا ایراد د ...

معلم فیزیک انقدر عشق؟ (:

بعد من معلم فیزیک داشتم پارسال حتی دلش نیومد مستمرو ۲۰ بده با اینکه دانش اموز زرنگیم هستما تیزهوشان دیپلم گرفتم خیر سرم

با اون مستمر ۱۷ اون هیچی از من کم نشد ولی نهایت بی وجدانیشو رسوند

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
2706