2733
2734

بهش میگم حالا تو چه گ...وهی هستی که من بخوام باشم😂😂😂😂

خواستی لایک کنی،بکن🤝                                                خواستی مخالف یا مقاومت کنی، بکن🤷🏻‍♀️(البته جنبه بحث داشته باش)                                                                                خواستی شوخی کنی،بکن💞                                                                       خواستی توهین بکنی،بکن(ولی منتظرهر جوابی باش چون من هم حوصله دارم هم زبون درازم متاسفانه 👹)                                                           خلاصه مجاز هستی روی نظر من هرکاری کنی، ولی در صورتیکه جنبه و حوصله داشته باشی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

البته هیچوقت نمیگه اگه بگه بهش میگم همینم که برای گرفتنم چهار بار اومدی خونمون پشت در گریه میکردی تا راهت بدیم داخل آخرشم مهریه ای که خودم گفته بودمو بخاطر رضایتم بیشتر قبول کردیتا زنت بشم همینم که مث چی دنبالم موس موس میکردی 😌😌😌😌😌😌🤣🤣🤣🤣🤣

البته میگم خو نمیگه هیچوقت 

خواستی لایک کنی،بکن🤝                                                خواستی مخالف یا مقاومت کنی، بکن🤷🏻‍♀️(البته جنبه بحث داشته باش)                                                                                خواستی شوخی کنی،بکن💞                                                                       خواستی توهین بکنی،بکن(ولی منتظرهر جوابی باش چون من هم حوصله دارم هم زبون درازم متاسفانه 👹)                                                           خلاصه مجاز هستی روی نظر من هرکاری کنی، ولی در صورتیکه جنبه و حوصله داشته باشی...
2706