2733
2764
عنوان

پسر فاقد تعادل روانی

244 بازدید | 22 پست

دوستان تاحالا مواجه شدید با همچین شخصیت هایی؟؟؟

یروز وانمود به دوست داشتن بکنه یروز سرد و خاموش؟

بنظرتون اینا چشونه؟؟

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پسر نیستما ولی خودم تعادل روحی روانی ندارم 

حالا خوبه اون یروز خوبه یروز بد، من دقیقه ای مودم عوض میشه 😂😂 هیچی بقیه مجبورن باهام کنار بیان😌🔪

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️
پسر نیستما ولی خودم تعادل روحی روانی ندارم  حالا خوبه اون یروز خوبه یروز بد، من دقیقه ای مودم ...

تو منی یا من توم😶😐

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
بخدا قسم همینو بگو هعییی دلم خونه خواهر

پسره  مثه خر دم من چسبیده بود 

منم خوشم اومد ازش بهش پیام دادم

بعد اون سرد شد

من هیچی نگفتم باز میمومد میچسبید و ابراز علاقه و جفتم مینشست اصلا دیوانه اس!

نمیدونم چکارش کنم

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
پسره  مثه خر دم من چسبیده بود  منم خوشم اومد ازش بهش پیام دادم بعد اون سرد شد من هیچی ن ...

ای مشکل داره باور کن بیماریه ای چیزی چرا اخه 

گرچه این دوستان ک میگم هرلحظه مودین فک کنم اون الان تعادلشه اینه 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..

یک اینکه پسرا از دخترایی که زود پا میدن خوششون نمیاد 

دو اینکه شاید یکی دیگرو چشمش گرفته تو رو هم نگه داشته زاپاس

به نظرم کات کن ❤️👌

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2706