2733
2771
عنوان

رفتن ب خونه مامانم با مادرشوهر

408 بازدید | 14 پست

تو تاپیک های قبلیم گفتم میخواییم بریم خونه مامانم مادرشوهرمم میخواد بیاد شوهرم ول کن نیس تو‌هم بیا ...

انروز قرار بریم صبح زنگ زدم ک میری میگ نمیدونم تصمیم نگرفتم گفتم خب زودتر بگیر ما امروز قراره بریم 

ظهر مامانم میگ چند نفری میایین من شام بزارم 

زنگ زدم ب شوهرم ک برو زنگ بزن ببین میاد یا نه 

شوهرم میگ اره میخواد بیاد گفتم برو زنگ بزن ببین چی میگ صبح تصمیم نگرفته بود 

رفته زنگ زده یکم پیش گفته دارم میرم تعذیه خبرتون میدم 😡😡😡

نمیدونم چرا اینجوری میکنه خب زنک ی بار بگو میری یا نه 

دلش نمیخوادا بیاد 

ولی برای فضولی دوس دار بیاد 

مامانمم میگ زشته بگو بیاد 

هنوزم تو کف نگهمون داشته منم عصبی شدم ب شوهرم گفتم مسخره بازی نکنه ی بار بگ نه یا آره 

شوهرمم میگ تو چرت عصبی میشی اون میاد من میرم بیارم 😡😡😡 

خانم شاهزاده باید فقط التماسش کنیییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ی نفر اضافه تر تدارک خاصی نمیخاد ها شما از یرجای دیگه عصبانی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

اندازه ی یه نفر بیشتر غذا درست کنه،حالا یا میاد یا نمیاد...

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
عزیزم ی نفر اضافه تر تدارک خاصی نمیخاد ها شما از یرجای دیگه عصبانی

مگ من میخوام غذا درس کنم 😒 

مسعله غذا نیس 

مسعله این که من گفتم میخوام بریم خونه مامانم بریم بازار بگردیم از حسودیش گف منم میام الان میگ نمیدونم 

نمیدونم دیگ تو مغزش چی میگذره

حساسیت نشون نده . اون تا لحظه آخر تصمیمش رو به شما نمیگه . آخرش هم میگه من نمی‌خواستم بیام اینا (شما و همسرت) هی زنگ زدید و خواهش کردید 😁

به مامانت بگو فرض رو بر اومدنش بذاره

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
قضیه شام یا غذا نیس  دو روز بلاتکلیف

شما نباید زندگیت رو به اون گره بزنی 

هر وقت خواستید برید یه ساعت قبل بذارید بفهمه خواست بیاد بیاد نخواست نیاد 

و شما هم سری بعدی دیر خبر بده واسه مراسمهای ایشون 

اخه نمیدونی دو روز فقط میگ نمیدونم بیام یا نه  مسخره کرده مارو

چرا انقد میپرسین یبار بگین ما فلان ساعت میریم اگه میای آماده باش و تمام چقدر پیگیری حالا بیاد نیاد فرقش یه بشقاب غذاس دیگه سخت نکنین همه چیو برا خودتون

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706