2733
2734
عنوان

تلافی اذیت های شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 57 پست
درست نمیشه من نتونستم توهم نمیتونی

جلو چشمم میشینه اس ام اس بازی میکنه ازخدا خواستم یجوری بزنتش که تقاص اینکاراشو بده ،به خونوادشم میگم میگه این توهم داره ،داره دروغ میگه اونام میگن اره پسر مااینجور ادمی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میگم خودکشی تو میگی دل خوش کردی من از خدامه همین الان بمیرم

مسگم ک چرا خودکشی طلاق بگیر ظلاق 

یعنی اون خیلییی ارزش داره ک تو میخای بخاطرش خودکشی کنی 

سیکشو بزن بره مرتیکه رو

تخریب نکن

مقایسه اش نکن

غر نزن

خودتو دست کم نگیر

به روش نیار که قبلا عشقی بوده

اصلا یادآوری نکن

از جانب اطرافیان از خودت تعریف کن مثلا بگوو ميگما چشای من چشه اگه گفت هیچی چرا بگوو امروز خاله خیلی زل زده بود بهم یهوو برگشته میگه چشات خیللللیییی قشنگن.

و سریع بگذر

بین خودت و خانواده اش قرار نگیر

نخواه که انتخاب کنه

بشدت به خودت برس

سقط شما یه ازمایش الهی بوده قرارنیس شما پژمرده بشی و خودت رو ول کنی

خیلی از خانم ها مثل شما بودن ولی سریع به روال اصلی زندگی برگشتن.

شاد باش

قربون صدقه اش برو

بهش احترام بزار  از بدنش تعریف کن

تورابطه پیش قدم شوو

آرايش کن نزاری انقد پر بشه که مثل مجردی هات بشی

به وقت بیرون رفتن بدرقه اش کن.از بسرون میاد برو بغلش کن و ببوسش حتی شاید دفعه های اول پست بزنه ولی به مرور درست میشه.اگه گفت جرا اینجوری میکنی بگوو همینجوری دلم یهوو هوی بغل کرد.انقد تکرار کن تا خودش بدون بغل نره و اگه رفت یه چیزی کم داره.قبل رفتن ببوسش اینم مثل همون باید تمرین و تکرار کنی کلا دلبر باش دیگه نمیدونم.ایشون یه انتخابی در گذشته داشته و نشده و الان شما انتخابش شدی انقدم شما رو خواسته که شما بشی مادر فرزندش حتی با اینکه خواست خدا نبوده و نمونده.شاید ایشون هم ناراحت از دست دادن فرزندش هستند حق بدید بهش و خودتون رو تغییر بدید قبل اینکه دنبال تغییر بقیه باشید

خیلی حرفاتون آرومم کرد

عزمزمه این چیزها پیش میاد برای خیلی ها به فکر خودکشی نباس.شده یه حرز امام جواد و ابی دجانه بگیرر هم اختلافات خانوادگی تموم میشه و هم رزق و روزی تون زیاد و هم افکار شیطانی ازت دور میشه

یعنی چی جاریام حتی جواب سلامم نمی‌دن اوایل ازدواج من زندگیم از همه بهتر بود جهیزیم قیافم هنوزم از او ...

برو عطاری قلیاب و سرکه بخر بجوشون روش کارش،تو نت هست 

کل خونه رو با سرکه و گلاب و نمک  اسپری کن 

رو آب ۷ بار سوره تکویر بخون بخور. بپاش همه جا