2733
2771
منم بی حسی بودم و یادمه ک اصلاااا فشار ندادن همون فک کنم ساکشن شده واسه منم و بعدش بهم گفتن اگ خون ...

اره همینطوره. منم خیلی میترسیدم همش منتظر بودم فشار بدن از دکتر پرسیدم گفت خونی نمونده که فشار بدن. فقط ی ماساژ دورانی بهم یاد داد انجام بدم هر روز که خیلی اروم بود و برای اینکه رحم برگرده سرجاش

حالا یکشنبه  باز سزارین میشم. امیدوارم این بار هم فشار ندن

همتا اسم خـودمه♥

وای خدایا اینهمه سختی از سز که گفتید خب اندازه طبیعی بلکن بیشتر درد داره که !

بهتر نیست آدم طبیعی زایمان کنه ؟

من تجربه زایمان طبیعی رو داشتم ، ۶ ساعت درد کشزدم خیلی سخت بود ، بخیه خوردم و ... 

اما واااااقعا بعدش عالی بودم 

سختی شدیدش برای من معاینه با دست حین دردام بود که عین شکنجه بود 

خدایا زنا چقدرررررر بدبختن که باید انقدر درد بکشن 

من دوبار زایمان طبیعی داشتم 

سر اولی دوقلوهامو ۶ ماهه از دست دادم و سر دومی دخترم ۳۸ هفته به دنیا اومد 

بارداری پر استرس و استراحت مطلق و قند و فشار و ... داشتم 

باز شوهرم گیر داده یکی دیگه بیاریم اونم پسر 

قصد توهین به هیییییییچ کسو ندارم و نظر خودمه که پسر اصصصصلا خیری نداره و حیف اونهمه زحمت واسش 

حالا هر شب خواب زایمان میبینم و بارداری 

کاش گیر نمیداد دوباره بیاریم 

من دیگه ۳۸ سالمه و حوصلشو ندارم 

چی بگم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همینطوره. منم خیلی میترسیدم همش منتظر بودم فشار بدن از دکتر پرسیدم گفت خونی نمونده که فشار بدن. ...

اهان خوبه باز یادت بوده بپرسی

من اصلا یادم نبود از دکترمم بپرسم تا همین الانش ذهنم درگیر بود الان ک شما گفتین یذره خیالم راحت شد😐

من کلا ب فکر بچه بودم شیر نداشتم بچه گشنه بود همه چیو از یاد برده بودم

انشاالله ب سلامتی و خیلی راحت زایمان میکنی❤️❤️

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
اهان خوبه باز یادت بوده بپرسی من اصلا یادم نبود از دکترمم بپرسم تا همین الانش ذهنم درگیر بود الان ک ...

اره نگران نباش. منم شیر نداشتم این سری شیرخشک گرفتم ببرم 

ممنونم از دعای خوبت عزیزم. 

همتا اسم خـودمه♥

من عمل افتضاحی داشتم تاکید کرده بودن شکممو فشار ندن پرستار امد سمتم یهو جیغ کشیدم نههه گفتن فشار ندین 

🥲😂 

اونم گفت کاریت ندارم اروم فشار میدم همون ارومش جونم در امد انقدر بد بود بعدش یهو یه کیسه سنگ گذاشت رو شکمم گفت فشار میدادم چند ثانیه بود الان 6ساعت بزار رو شکمت اینو🫠🥺

ماهورکم دختر اسمونی من تا ابد تو قلبم هستی جون دل مادر💔😔
عزیزم من حسم برگشت دیگه خواستن ببرن بخش فشار دادن بخدا از درد میخواستم بمیرم ولی خب بعدش خیلی خونریز ...

سلام عزیزم به سلامتی زایمان کردی ؟

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
چرا بیهوشی میخای؟؟

مشکلات ستون فقرات و کمردرد شدید دارم. میترسم بدتر شه

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
نه والا..بدن هم شکم دردی نداره  زخم نیس که

اووو بدترم هست

من سزارین بودم تو ریکاوری شکمم و فشار دادن که اصلا نفهمیدم، فرداشم اومد یه دفعه فشار داد که قابل تحمل بود

ولی چشمت روز بد نبینه تخت روبروییم طبیعی بود، همچین که شکمش فشار دادن جیغش به اسمون رفت😫گفت موقع زایمان انقد شکمم فشار دادن که بچه بیاد و بعدش جفت بیاد از درد شکم اشکش در اومده بود

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

من بی حس بودم تو ریکاوری به پرستار گفتم ترو خدا شکممو فشار بده بعدا اذیت نشم .که فشار داد اصلا هم اذیت نشدم .من از لرزش بعد سزارین خیلی بیشتر از هر چیزی اذیت شدم به شدت سردم بود ومیلرزیدم.خدایا به همه اونایی که درانتظار بچه هستن این دردها رو بچشون من ۱۳ سال آرزوی این دردها رو داشتم 

اووو بدترم هست من سزارین بودم تو ریکاوری شکمم و فشار دادن که اصلا نفهمیدم، فرداشم اومد یه دفعه فشار ...

من که هم اتاقی نداشتم ولی فک کنم مریضای بخش برا بقیه تعریف کنن من از اتاق عمل آوردن ناله میکردم موقع جابه جایی کلی جیغ زدم هر بار با تکون خوردن جیغم درمیومد فشار داد که هیچی دیگه از تخت پایین اومدنم شاید نیم ساعت طول کشید اونم مدام جیغ و داد که غلط کردم😂😂😂

نیم ساعت  بعد عمل اومدن فشار دادن،،،،منتهی سر نبودم و درد رو احساس میکردم 

یعنی دردی داشت که تصورش وحشناکه،،،،فوق العاده دردناک

حتی ه خود سزارین و امپول بی حسی و اینا اینقد درد نداشت !!!

اینقدر پرستار رارو قسم میدادم که فشار ندن که فقط خدا می‌دونه 

آخرسر هم میگفتن نمیشه ولی آروم فشار میدم واست 

وقتی فشار میداد چنان دادی میزدم که صدام به عرش خدا میرفت

غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین است🌸🌸
2706