2733
2771
ولله من دیابتی بودم روزی فقط پن شیش بار فقط انسلین معمولی میزدم که تو سرنگ هست  خدامیدونه چقدرر ...

انقد عذاب کشیدی بازم ۷ تا بچه اوردی واقعا خیلی پوست کلفت بودی من اصلا مثل شما نمیتونم قوی باشم

خدایا بی نهایت شکرت❤️
بعداز هر عمل جراحی ممکنه طرف خون تو بدنش لخته بشه و بمیره بهش میگن امبولی  حالا بعدازعمل اص ...

اره عزیزم همون امپول زیرجلدی میدن بزنیم که خودم گفتم بهت  دیگه 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد عذاب کشیدی بازم ۷ تا بچه اوردی واقعا خیلی پوست کلفت بودی من اصلا مثل شما نمیتونم قوی باشم

سرهمشون نه سربچه اخریم اینکارارو باهام کردن هر روز گریه میکردم از انسلینو وامپول زیرجلدی وووو اینم  حاصل  بارداری بدم شد هفته ۳۶زاییدمش 

والا من هفت ماه خودم زدم چیزی هم نشد شما میتونین با ی نفر هماهنگ کنین بیان خونه براتون بزنن.  ...

اها راست میگی چ فکر خوبی پرستار زیاده میان توخونه میزنن و هزینشو میگیرن خیلیم عالی🤝

خدایا بی نهایت شکرت❤️
سرهمشون نه سربچه اخریم اینکارارو باهام کردن هر روز گریه میکردم از انسلینو وامپول زیرجلدی وووو اینم&n ...

ای جاااااانم😍😍😍😘😘😘

ماشالله بهش چ سفید و تپل چقد مامانیه🥹🥹❤️❤️❤️

خدایا بی نهایت شکرت❤️
خب گفتی قبل بارداری باید بزنی😐 ربطی به بعد ازعمل نداره که اخه

چرا عززززیزم ازسه ماه قبل زایمانت بهم گفتن باید بزنی تا ده روز بعد زایمان که امبولی نکنم 

چرا عززززیزم ازسه ماه قبل زایمانت بهم گفتن باید بزنی تا ده روز بعد زایمان که امبولی نکنم 

اهاااا ک اینطور فهمیدم عزیزم👍

میدونی چرا انقد روشما حساس بودن چون برا بار پنجم میخاستی جراحی بشی دیگ ریسکش بالا بوده 

خدایا بی نهایت شکرت❤️
ای جاااااانم😍😍😍😘😘😘 ماشالله بهش چ سفید و تپل چقد مامانیه🥹🥹❤️❤️❤️

بچهای قبلیم که خیلی مامانی ترو تپل ترن  این روهم ۳۶هفته زاییدم چهارکیلو۹۰۰

منم دو بار سزارین شدم هر دو فشار دادن هر کسی هم از اتاق عمل میومد فشار میدادن یبارم خود دکتر فشار داد گفت باید ببینیم خون ریزیت در چه حده 

سر اولی بهم آمپول زیر جلدی ندادن سر دومی ده تا دادن خودم تو خونه میزدم روزی یکی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
بچهای قبلیم که خیلی مامانی ترو تپل ترن  این روهم ۳۶هفته زاییدم چهارکیلو۹۰۰

خدایا اینا چقد بامزه ان خوشبحالت چقد تپل  بودن همشون🥹😍😘

اونم تو ۳۶ هفته...

@آشرشته    

عزیز بیا یکم عکس نی نی ببین حال و هوات عوض بشه

خدایا بی نهایت شکرت❤️
2706