2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه میگن فشار میدن بعد عمل ولی چرا شکم منو اصلا فشار ندادن؟؟؟

چ بد 

میگن اگ فشار ندن لخته های خون تو رحم  میمونه و مشکل ساز میشه...شایدم فشار دادن نفهمیدی تو بیحسی یا بیهوشی

خدایا بی نهایت شکرت❤️

من تو ریکاوری خونریزی کردم دوتا مرد و یه زن اومدن بالا سرم افتادن رو شکمم اینقدر فشار دادن که از درد قسمشون میدادم ولم کنن میخواستن ببینن با فشاری که میدن خونریزی در چه وضعی هست 

دو دستی فشار میدادن من با خودم میگفتم الان میبرن باز بخیه میکنن  بهشون گفتم بخیه ها پوکیدن می‌گفت نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

خونریزی نباشه همون موقع تو اتاق عمل که بیهوشی یا بی حسی فشار میدن اصلا حالیت نمیشع 

...

بستگی داره 

منم سر سزارین اولم فشار دادن و خب سخت بود اما سر دوم اصلا .

هرچیزی مربوط به سزارین قابل تحمل هست . آنقدر استرس نداشته باشید 

و اگر فشار بدن اتفاقا خیلی بهتره . من با چند تا دکتر مشورت کردم . میگفتن این فشار باعث میشه دیگه هیچ خونی داخل رحم و ...نمونه ‌و تخلیه بشه چون اگر بمونه بعدا دردسر ساز میشه .

من تو ریکاوری خونریزی کردم دوتا مرد و یه زن اومدن بالا سرم افتادن رو شکمم اینقدر فشار دادن که از درد ...

خدای من چ عجیب! چقد باید کاربلد باشن ک بااون حجم فشار ک ادم جونش درمیاد ب بخیه ها هیچ آسیبی نمیرسونن دمشون گرم

دستشون بشکنه 😂😂😂

خدایا بی نهایت شکرت❤️
خدای من چ عجیب! چقد باید کاربلد باشن ک بااون حجم فشار ک ادم جونش درمیاد ب بخیه ها هیچ آسیبی نمیرسونن ...

😂😂😂 یکیش آخرش اومد گفت بیا اینقدر جیغ نزن می‌خواین ببریمت بخش داشت حواسم پرت میکرد یهو دستش آورد فشار بده دستشو گرفتم گفتم تورو به حضرت عباس به من دست نزن می‌گفت جواب دکترو چی بدم گفتم بگو فشارش دادم فقط ولم دیگه دلش سوخت ولی تو بخش هی میومد پیشم چکم میکرد 

...
😂😂😂 یکیش آخرش اومد گفت بیا اینقدر جیغ نزن می‌خواین ببریمت بخش داشت خواستم پرت میکرد یهو دستش آورد ...

وای چه بامزه تعریف کردی😂😂😂

ولی کاش میزاشتی فشار بده بعدا دردسر نشه برات

اون چ بیخیال بوده ک فشارت نداده😐😑

خدایا بی نهایت شکرت❤️
2706