2726
عنوان

همونیم که خواهر شوهرم از خونم نمیرفت

292351 بازدید | 133 پست

تو تایپک قبلیم گفتم ک خواهر شوهرم ۳ هفتست ک خونمونه و ۲ ساعت با خونمون فاصله داره خلاصه این مدت خیلی اذیت شدیم خیلی حاشیه برای شوهرم درست کرد خواهر شوهرم برای انجام آی وی اف اومده برای پسر دار شدن  پیش دکتر که میرفت بهش میگفت ۵ روز دیگه ۷ روز دیگه باز بیا  و خواهر شوهرمم  نمیرفت خونش میومد خونه من و خونه بقیه داداشاش نمیرفت  و این ۳ هفته خیلییی زجرم داد و منم نزدیک زایمانمه و یه خانم پا به طوریه ک اصلا حوصله خودش هم نداره چه برسه به مهمانداری اونم ۳ هفته 

تا امروز  شوهرش اومد دنبالش و نشسته بودیم ک بحث پسر دار شدن شد همسرش شروع کرد ک من پسر نمیخوام و تو(مخاطبش خواهر شوهرم بود) بدبختم کردی ۱۰۰ ملیون وام گرفتم برای تکمیل خونم(داره خونه میسازه) اما تو هر روز دعوا ک باید بدیش به من اونو بهت دادم نوش جانت اما قرار بود خرجت بشه ۱۰۰ ملیون ن اینکه منو بزاری تحت فشار

ادامشو میزارم تو صفحه اول و دوم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️کاربری دست دو نفره❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖 میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم 💖در ایــن دنـــــیا اگر غــــم هســـــت.♥صــــــبوری کـــن خـــدا هــــم هــــست♥
2728

خب

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706