2737
2739

قیمت ک نمیدونم ولی ظرف شویی دوو 14 نفره دارم اما ایرانی نیست از مدل کره ای ها هست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
کی گرفتین  از کجا گرفتین؟

3 4 سالی هست 

قشم و این جاها دارا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ازواکسوما راضی این ؟ کی گرفتین ؟ چقدر شد؟

هنوز استفاده نکردم 

دختر خالم گرفته بود راضی بود

با چند تا فروشنده اشنا هم صحبت کردیم تعریف کردن 

هنوز خودم استفاده نکردم 

دی. جی  کالا زده بود ۳۰ تومن 

ما از ترب خریدیم ۲۷ همون مارک رو ۴ ماه پیش 

هنوز استفاده نکردم  دختر خالم گرفته بود راضی بود با چند تا فروشنده اشنا هم صحبت کردیم تعریف ک ...

اهل یعنی اینترنتی خریدین قابل اعتماد هست از همه لحاظ ؟ هم گارانتی هم ک دستگاه سالم برسه

جایی هست قیمتش خوب باشه سفارش بدم بیاره برام؟ قشم چقدر ارزون تره ؟ ارزش داره بخاطر ی تیکه ظرفشویی ر ...

نه اونا اصلا سفارشی نمیشه اعتماد کرد باید خودت جنس شناس باشی 

برای یک تیکه هم ارزش نداره 

ارزون تر هست اما من سبک سفر شما رو نمیدونم یهو بیای 3 برابر خرج سفر کنی خب همونجا بخری بصرفه تره براتون

2706