2733
2771

خواهر شوهرم با  خونه من ۲ ساعت فاصله داره خونش

هفته ای ۱۰ روز یه بار  دکتری باید بره.

خواهر شوهرم الان ۳ هفتست خونمونه با بچه هاش  . بچه هاش داد و بیداد ووو  میان میگن مرغ درست کن  انگار رستورانه سفارش غذا میدن منم بهشون گفتم برین خودتون بخرید من براتون میپزم . من ندارم هر روز هر روز براتون ابگوشت و مرغ ووو درست کنم .خواهر شوهرمم نمیره خونش اومده میگه تا اخر دکتریم اینجام و نمیرم . دو تا داداش دیگه هم اینجا داره  اونا میان میگن بیا چن روز پیش ما بمون ۳ هفتست اینجایی گناه دارن زن داداشمون حاملست . میگه نمیام. به منم کمک زیادی نمیکنه  فقط تلاش میکنه شوهرمو پر کنه برای دعوا. چن روز پیش گیر داده بود به شوهرم پیش زنت نخواب سرما خورده بیا پیش خودم بخواب. منم دست شوهرمو گرفتم گفتم بلند شو  شوهرمم به خواهرش گفت اولن ک نمیتونم بدون زنم بخوابم دومن باید ازش مراقبت کنم

خلاصه هییی حرف حرف منم جوابشو میدم اما از رو نمیره  جدی باهاش رفتار میکنم و حرفاشو بی جواب نمیزارم 

شوهرم زنگ زده به داداشش ک بیا ابجی رو ببر بخدا خسته شدم داره حاشیه درست میکنه برام امروز برادرشوهرم اومد گفت بیا  پیش من بمون بچه هام بهانه میگیرن میگن دوس داریم عمه پیشمون باشه وووو گفت نه نمیام  همینجام فقط

الان ۱۰ روز دیگه دکتری داره اما میگه نمیرم میمونم تا این ۱۰ روز

ک حساب کردم با اون ۱۰ روز میشه ۱ ماه ک اینجاست

شوهرش هم  اصلا  براش مهم نیست همیشه اینطوری بوده از زنش خستست

ادامشو الان میزارم

❤️کاربری دست دو نفره❤️

عزیزم تچ برو خونه مادرت وقتی خودش مجبور بشه بدزه بخوره خسته میشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا من نمیتونم بیشتر از یه روز خونه داداشم بمونم🙄

والا ما چند سالی یکبار با هزار ترس و لرز یه نیم ساعت میریم عید دیدنی اونم اخرش توش حرف در میاد خواهرت چایی نخورد خواهرت آجیل خورد خواهرت شیرینی رو نصفه خورد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706