2733
2764

حالا ایشون میگه حتما میخواد عروسی بگیره. توی این یکسال همیشه به هم احترام گذاشتیم و هیچ وقت دعوایی نداشتیم و با صحبت حلش کردیم و روی همه شرطامون ایستادیم حالا میگه اون موقعه یه حرفی زده که من قبول کنم ولی آخه این رسم مردونگی نیست که حالا بزنه زیرش.

دیشبم همسرم سر عروسی گرفتن چنان دادی زد که باورم نمیشه و قراره پنجشنبه بیاد جدی دربارش حرف بزنیم 

چیکار کنم که قبول کنه عروسی نگیریم

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماعجیبی معمولا همه دخترا عروسی رو دوست دارن

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
چرا عروسی رو دوست نداری؟

کلا از عروسی خوشم نمیاد 

و اینکه سمته ما بالای هزار نفر دعوت میکنن من اصلا نمیپسندم 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
شماعجیبی معمولا همه دخترا عروسی رو دوست دارن

حالا من عجیب یا هر چیزی من بهش از اول گفته بودم چندین بار گفتم و بله رو گفتم حالا زده زیرش

حالا من عجیب یا هر چیزی من بهش از اول گفته بودم چندین بار گفتم و بله رو گفتم حالا زده زیرش

حالا باهم حرف بزنید یجوری راه بیاین مثلا کم جمعیت بگیرید

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
خب عروسی که بد نیس

تصورش دیونم میکنه شرطم این بود که نگیریم 

والا منم دوست ندارم نسل تحصیل کرده و مدرن اینجوری ان حالا شما بگو عجیب😉

درسته منم بخاطر همین گفتم معمولا چون بعضی دخترا هم دوست ندارن،ربطی به تحصیل کرده بودن یانبودن نداره

2706