2752
2734

من فک میکنم قبل از اینکه به این جسم بیام تو زندگی قبلی بچه دار نمیشدم یا مادرمو تو زندگی قبلی خیلی اذیت میکردم یا مفهموم مادر بودنو نمیدونستم 

تو این زندگی ضربه بدی از مادر خوردم که زخمش هنوز تازس و الانم که مادر شدم شوهرم بهم میگه مادر بی لیاقت 

ولی من مادر خوبیم نمیخوام بچهام جرم بی مادریو بکشن 

اره من باور دارم انسان بارها زندگی میکنه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

خیر اعتقاد ندارم

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

مقایسه درستی انجام ندادی .زندگی قبل از این دنیا در رحم مادر بوده و بعد از مرگ هم در جهان برزخه

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚

مغزتو با اراجیف تناسخ و زندگی قبلی پر نکن این خزعبلاتو بریز دور اجازه بده مغزت بدور از این خرافه فکر کنه و راه حل برای بهتر شدن شرایطت پیدا کنه

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

به زندگی بعد از زندگی و به زندگی در عالم ذر که قبل تولد بوده اعتقاد دارم اما به اینکه کسی عالم ذر رو به یاد بیاره قبول ندارم چون اون حافظه پاک میشه ممکنه فقط حس باشه و یه سری تصورات ذهنی حتی برنامه شبکه چهارم کسی اومد گفت من عالم ذر رو یادمه اینجا بودم اونجا بودم من اصلا نپذیرفتم و میگم حقیقی نبود حرفاش 

نه اینکه وجود نداشته باشه چرا بوده و هست اما کسی یادش نیست

معلومه که نه

اینا چیزاییه که تو اینستا تو مغز ملت پر کردن

من اینی رو که میگم فک نکنید مذهبی دو آتیشه هستم نه من معمولی هستم نه زیاد باز و نه زیاد بسته ولی ما مسلمون هستیم و باید چیزی که دین و کتابمون میگه رو باور کنیم کجای قرآن گفته بعد از مرگمون روحمون میره تو جسم دیگه؟ 

دارن این کارارو میکنن ملت نسبت به ادای دین کوتاهی کنن

مثلاً چند روز پیش یه نفر درمورد روزه تاپیک زد یه نفر دیگه اومده میگه عزیزم شما هرجور راحتی میخوای بگیر میخوای نگیر

نماز و روزه جزو واجبات دین هستش نمی‌تونیم بگیم هر کی خواست بخونه هر کی نخواست نه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اراجیف نیست 

پرسیدی ایمان داری گفتم از نظر من اراجیفه 

شما هم تا وقتی که اجازه میدی این فرضیات مزخرف مغزتو پر کنه نه تنها  انتظار بهتر شدن نداشته باش بلکه منتظر باش بدتر هم بشه چون خودتو لایقش میبینی

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2706