2733
2734
عنوان

به نظرتون این پسر و دختر واسه هم مناسبن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 63 پست

عزیزم ما جای تو نیستیم نمیتونیم صد درصد تصمیم بگیریم چون الان خواستگار کمه و شاید شمام مثل من فقط بتونی ازدواج کنی و اهل دوستی نباشی

ولی شما خونه و ماشین داری یه شغل خوب داری ظاهرا زیبا و قد بلند هستی جوانی هیچی کم نداری ماشاءالله

ایشونم چون اهل مشروب و قمار  هستن و دو بار تا پای ازدواج رفتن و گذشته شلوغی دارن و سنشونم‌یکم بالاس شاید من بودم هرگز قبول نمیکردم

نه. اصلا مشکوکه  چرا وقتی شاغلی و اون شاغل نمیخواد اومده سراغت؟

چون خودش با خیلیا بوده شکاک شده الان دختر افتاب مهتاب ندیده میخواد که محدودش کنه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر عمه ام خیلی خوب میشناستش اون تاییدش میکنه میگه مثل چشماش بهش اعتماد داره

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
 واسه من این اولین نفره 

درکتون میکنم ولی لطفاقدر خودتون رو بدونید و مشاوره فردی برید حتما تا اصول انتخاب درست رو اموزش ببینید🙂

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
پسرای زیادی رو میشناسم که نبودن  این فقط یک توجیهه

خوشبحالت اطراف ما همه رل زدن یه بار رو

چیزی که از آن توست، تورا پیدا خواهد کرد.'✨️❤️'ما هُوَ لَکَ، سَوْفَ یَجِدْکَ:)
چون خودش با خیلیا بوده شکاک شده الان دختر افتاب مهتاب ندیده میخواد که محدودش کنه

شاید بشه با مشروب و قمارش هم کنار اومد 

ولی اینکه با کلی دختر بوده و شاغل نمیخواد نمیشه ساخت

اصلا داد میزنه مورد مزخرفیه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
نه. اصلا مشکوکه  چرا وقتی شاغلی و اون شاغل نمیخواد اومده سراغت؟

نمیدونم شاید چون میدونه شغلمو خیلی دوست ندارم 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2706