2733
2739

برای گرم شدنش چیکار کنم؟ چه کارایی انجام بدم؟ از امروز رفتم تو سیکل آی وی اف میخواستم در کنارش اگه رحمم سرده گرمش کنم، اخه شنیدم سردی رحمم باعث ناباروری میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از کجا بدونی ک رحمت سرده رو نمیدونم ولی میدونم قرص کمر برای رحم خوبه حلوای خرما با روغن محلی حلوای س ...

قرص کمر دیگه چیه؟   این حلواهایی هم که گفتی رو هیچ کدومو بلد نیستم که

قرص کمر دیگه چیه؟    این حلواهایی هم که گفتی رو هیچ کدومو بلد نیستم که

بزن تو نت میاره برات

دوتا قرص هست بصورت نر و ماده میفروشن اینارو تونستی بزاری وسط خمیر بعد مثل توپ درست کنی خمیر رو بزارید زیر آتیش یا زغال تا بپزه نتونستی همینجوری بزارش رو شعله پخش کن با شعله ملایم بزار بپزه حواست باشه نسوزه بعد پوست روش رو میشکنی مغزش رو در میاری پودر میکنی خیلی گرمه اندازه ی قاشق مربا خوری میریزی تو حلوا میخوری

حلوای خرما:آرد رو تفت میدی ادویه گرم رو میریزی توش بعد بهش روغن حیوانی اضاف میکنی نداشتی کره روغن نباتی هم میشه استفاده کرد خوب ک روغن و آرد قاتی شد خرما رو اضاف میکنی یکم ک خنک شد درحدی ک دستت نسوزه خوب چنگش بزن دستکش دستت کن بهداشتی تره توش بادیان و سیاه دونه هم بریز

حلوای سیاه دونه رو دقیق بلد نیستم اینو همیشه بزرگترا درست میکردن ما می‌خوردیم

دوای گرم:زنجبیل،دارچین،خسرو دارو،جوز هندی،یکم میخک،بادیان،زیره اگه لاغری زیره نریز خیلی لاغر میکنه،اگه زردچوبه اصل پیدا کردی ک خودت آسیاب کنی یکمم زردچوبه اضاف کن اینارو پودری نخر همشونو خودت آسیاب کن

یچی دیگه ک خیلی گرمه گرده نخل خرما هست بریزی تو عسل این بیشتر برای آقایون خوبه اسپرمشون رو بشدت تقویت میکنه

ژل رویال هم عالیه با عسل قاتی بشه

بزن تو نت میاره برات دوتا قرص هست بصورت نر و ماده میفروشن اینارو تونستی بزاری وسط خمیر بعد مثل توپ ...

ممنونم مرسی عزیزم که انقدر برام وقت گذاشتی☘️💜🙏ایشالا همیشه سلامت باشی

2706