2752
2734
عنوان

دوستان این تیتر بتا بعد ۵ روز تاخیر خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 27 پست
من چهارتا فولی داشتم ۲۴،۲۲،۱۹،۱۸ چون توی فامیل خودم و همسرم دوقلو زیاد داریم خیلی نگران بودم.اما ای ...

من دوتا فولی ۲۲ و ۲۳ داشتم انشالله و خیره خدا کمکمون کنه 

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااای عزززززیززززم مبارکت باشه انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی

منو تگ نکردی ولی من به یادت بودم🥲خیلییییییییییی خوشحالم کردی خیلییییییییییی برام دعا کن مهربونم منم خیلی دلم میخواد ولی بهم گفتن باید برم مجوز از دکتر بگیرم ولی دلم خیلییییییییییی بچه میخواد رماتیسم دارم بیماری زمینه ای ولی یکسال و نیم در انتظارم اما دیگه نمیتونم خستم برام دعا کن منم معجزه حس کنم انشالله ک مبارکت باشه مهربونم 

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 
وااااای عزززززیززززم مبارکت باشه انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی منو تگ نکردی ولی من به یادت ...

تگت کردم عشقم اشتباهی تگ کردم برو نگاه کن تورو نیاورد بالا هرچی زدم یکی دیکه اومد گفتم حتما اونی 

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺
وااااای عزززززیززززم مبارکت باشه انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی منو تگ نکردی ولی من به یادت ...

انشاللع بحق علی اصغر ک مشکلت حل میشه من قبل حاملگیم خاب حضرت علی اصغرو دیدم اومد بغلم بعد باردار شدم منم ده ساله ک منتظر نی نیم چقد طعنه شنیدم چقد حرف شنیدم

انشاللع بحق علی اصغر ک مشکلت حل میشه من قبل حاملگیم خاب حضرت علی اصغرو دیدم اومد بغلم بعد باردار شدم ...

ووااااای الهی واقعا 🥲🥲عجب آدم بیشعوری هستن خدا جای حق نشسته تا چششون درآد انشالله ک بارداری راحتی داشته باشی

منم ماه پیش برای خودم استخاره کردم سوره ی مریم آیه ی ۱ تا ۵ برام اومد فک کردم مثبته رفتم آزمایش دادم منفی بود

ده روز پیش رفتم سونو کیست داشتم ال دی باید بخورم

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 
ووااااای الهی واقعا 🥲🥲عجب آدم بیشعوری هستن خدا جای حق نشسته تا چششون درآد انشالله ک بارداری راحتی ...

درست همونجایی ک دیگه ادم از همه چی میبره اون لحظه میشه و خدا نور میندازه تو زندگیت ناانید نباش فداتشم

درست همونجایی ک دیگه ادم از همه چی میبره اون لحظه میشه و خدا نور میندازه تو زندگیت ناانید نباش فداتش ...

مرسییی مهربونم من دیگه هیچ تلاشی نمیکنم امید ندارم میزارم ببینم چی میشه

عکس رنگی و اینا همه کار کرده بودی؟؟؟؟

مرسییی مهربونم من دیگه هیچ تلاشی نمیکنم امید ندارم میزارم ببینم چی میشه عکس رنگی و اینا همه کار کرد ...

اره عکس رنگی پارسال بهمن ماه انجام دادم خیلی درد داشت😑دلی گفت لوله هات بازن بسته نبودن ک مانع بارداری بشه این تنبلی تخمدان نمیزاشت و اینکه شوهرم واریکوسل داشت

@عطیه_سادات_شیطون     بیا عدد بتارو ببین 🙁

خیلی خوبه که😍🥰

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊