2733
2734

شوهر من الان دقیقا دوماهه هر وقت از سرکار میاد طلبکاره از من

حتی یه سطل آشغال نمیبره دم در‌ زود میگه خستم

جاشو به بهانه سرماخوردگیش‌جدا‌کرده بود که من وبچه نگیریم یه هفته س دیگه خوب شده قبلشم ماهممون‌مریض بودیم وخوب شدیم ، شوهرم بعد گرفت دیشب بهش میگم چرا دیگه نمیای سر جات بخوابی میگه من خستم ،من مریضم تو صبح تا شب خوابی منو درک نمیکنی که مریض وخستم میام خونه

بخدا اصلا میمونم چی بگم منی که فکر میکنم تمام خودم رو میذارم

من هرجایی برم بیرون یا خونه بابام قبل از اینکه برسه ،،،خونم حتی به بابام میگم منو برسونه که وقتی شوهرم میاد غذام اماده باشه

این چند شب براش سوپ پختم غذای خودمو بچه ها جدا یه چیز دیکه پختم شلغم براش میذارم وقتی میرسه گرم بخوره

یعنی وقتی میاد من همینجور دارم براش یه چیزی میارم بخوره

بعدم اب لیموشیرین پرتقال براش میگیرم

اخرشبم چایی و دمنوش واینا 

تمام مدت دارم ظرف میشورم‌این مدت همه ی خریدهای خونه راخودم کردم بعد شوهرم از سرکار میاد میخوابه یه چیزی میخوره دوباره میخوابه نه حرفی نه سخنی

مثلا دیشب بهش میگم من خسته شدم یعنی چه از صبح تا شب با بچه دارم سرو‌کله میزنم شبم خودم دارم میخوابونمشون‌توام که خوابی نه حرفی میزنی نه محبتی هیچی صبحم ماخوابیم تو میری اصلا هم برات مهم نیست منو بیدار کنی(فکر کرده من بهش میگم بیا سرجات بخواب یعنی بیا منو بوس کن اینقدر بهش زور‌ اومده)

اینقدر داد زد من مریضم تو درک نمیکنی تو نمیفهمی چون همه اش خوابی

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

خیلی خستم بهش گفتم باشه تو هیچ کاری نکن منم هر روز عصابم خورده انرژیم با بچه ها تموم میشه ولی واقعا فکر میکنه من با دوتا بچه همیشه خوابم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خسته هست   من درک میکنم  بعۻی خانم ها درک ندارن متاسفانه   از من میشنوی  

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
وااایییی من از سرکار میام انقدر خستم حال ندارم معذرت میخوام تا سرویس برم یکی بهم حرف بزنه میپرم بهش

و ما زن خانه داری که خسته هستیم بچه تا شب مریض بوده گریه کرده غر زده 

ماهم دوست داریم بپریم به کسی

ولی چهره خستمونو پشت ارایش قایم میکنیم به خاطر انرژی مثبت داشتن خونه

2740

شوهرت اصلا دلیلی نداره جاشو جدا کنه حواست به دلیل واقعیش باشه.

بعدشم مشخصا یه انرژی زنانه داره

اشغال بیرون بردن و همکاری در کار خونه یه چیز نرماله ازش نخواستی همه ی کارا رو انجام بده که.

بعدشم باید بتونه یه تایمی برای شما بذاره بالاخره

و اینکه درکی از زحمت و کار شما نداره و بابتش شاکر نیست واقعا مایوس کنندست.

شما ربات نیستی که کمتر بهش برس تا بهتر نتیجه ببینی

عزیزم چه شرایط سختی داری از کی این طور شده؟؟ اتفاق خاصی نیوفتاده؟

نه واقعا اصلا نمیدونم چرا اینطوری میکنه اینقدر بی محبتی اینقدر سردی

بخدا باورت نمیشه به جز سلام بهم چیزی نمیگیم

منم سعی میکنم حرف بزنم یه چیزی براش تعریف کنم ولی با سردی میگه اوهوم

منم میبینم محل نمیذاره میگم چرا خودمو سبک کنم

شوهرت اصلا دلیلی نداره جاشو جدا کنه حواست به دلیل واقعیش باشه. بعدشم مشخصا یه انرژی زنانه داره اشغ ...

دیشب با بغض شدید بهش میگم چرا نمیای سرجات بخوابی این خط قرمز من بوده همیشه

فکر کردی من از ویروس میترسم اینو منو بچه ها هفته پیش گرفتیم یه جوری سرشو برمیگردونه انگار مثلا خواسته غیر منطقی دارم ازش

بعدم نهایت ۵ روز تو الان یه هفته س تو‌هال میخوابی

میگم چرا من مریض میشم جامو جدا نمیکنم میگه از بس بدجنسی دوس داری من مریض بشم

بخدا یه بغض بدی دارم جلوی بچه ها نمیتونم گریه کنم

اونام کوچیکن بهم وابسته ان هرطوری میشه زود با باباشون بد میشن

دیگه بهش نرس

سوپ‌نپز ابمیوه نده میوه نده

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
و ما زن خانه داری که خسته هستیم بچه تا شب مریض بوده گریه کرده غر زده  ماهم دوست داریم بپریم به ...

منم هم کار خونه میکنم گاهی هم بیرون خونه

دانشجو هم هستم

فقط کافیه یبار یکاری نکنم اونقت همه میگن تو هیچکاری نمیکنی 

اخه من میزم سرکار چجوری بفهمونم بهشون خستم

چجوررریییی بگممم خستتتتممممم

بعد عصبانی میشم میگن چرا داد میزنی