2752
2734
عنوان

میخوام اسممو عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همیشه دوست داشتم یه دوست از آیین زرتشتی ❤️❤️❤️که خیلی بهش احترام میزارم داشته باشم ❤️

💖🤝

میگن خدا روز قیامت ازتک تک کارات میپرسه واااای ب اون لحظه که ازم بپرسه کی دلتاااااااشکست ؟قیااااامت میکنم  
😂😂ی شوک برقی بهم بدین برگردم ب علاعم حیاتی 

خب پس اسم دوم عجیب ک شنیدم الان احیات میکنه

آبی

اسم یک خانم 

آبی بود

میگن خدا روز قیامت ازتک تک کارات میپرسه واااای ب اون لحظه که ازم بپرسه کی دلتاااااااشکست ؟قیااااامت میکنم  
خب پس اسم دوم عجیب ک شنیدم الان احیات میکنه آبی اسم یک خانم  آبی بود

😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑دیگ برا امشب بسعهههه 

الان میرم پاهای مامان بابامو میکشم ب چشمام میگم قربون دستاتون😂بخاطر اسمی ک برام گذاشتین

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
فردا میرم اگه وقت کنم 

دوست خوبم،نمیدونم مشکل کجاست برام درخواست دوستی میاد ولی وقتی میزنم رو پذیرفتن کلا میپره اون صفحه الان۲ماهی میشه  این مدلیه

😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑دیگ برا امشب بسعهههه  الان میرم پاهای مامان بابامو میکشم ب چشمام میگم قر ...

سومین اسم چراغ علی 

که مخفف صداش میکردن چرغل

2706