2733
2771

به شما هیچی نده، در صورتی که حتی یدونه قابلمه هم واسه جهیزیه تون نخریده، اگرم اعتراض کنید دعوا راه میندازه

چیکار میکنید؟ 

🥴

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مادرشوهر من برعکس اینکارو داره انجام میده. دار و ندارشو میده به دختر و دامادها و نوه های دختری. پسرها هم چیزی بگن میگه چقدر بیغیرتید تازه شما هم باید هوای خواهرها رو داشته باشید اونا دخترای منن زنهای شما غریبه!

شما میگی ما باهاش چیکار کنیم؟

دختراش هم وضع جفتشون بهتر از پسرهاست

هیچی میگم علاوه بر عاق والدین عاق فرزند هم داریم. اگر میخواین تو اون دنیا مدیون باشین که هیچ. اگر نه مثل انسان تا کنین با بچه هاتون

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
هيچى  به برادرم ميگم مادرمون اشتباه كرده،نذار مديونم بمونه تو سهم منو بهم بده

برادرم اینقدر قلدر و زمخت  بدتر از مامانمه، اصلا نمیاد جلو وقتی میرم خونشون قایم میشه که ازین ماجرا ازش سوال نکنم

برادرم اینقدر قلدر و زمخت  بدتر از مامانمه، اصلا نمیاد جلو وقتی میرم خونشون قایم میشه که ازین م ...

تا كى مى خواد قايم بشه

بالاخره كه مى بينيش

ى بزرگترى كه ازش حرف شنوى داره بنداز جلو

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
تا كى مى خواد قايم بشه بالاخره كه مى بينيش ى بزرگترى كه ازش حرف شنوى داره بنداز جلو

خیلی مغروره حرف هیچ کس رو قبول نمی کنه

اینقدر بی شرفه که بخداهم العیاذ بالله فوحش میده

واگذارش میکنم به خدا و تو دلم میگم راضی نیستم

چون هرجا میرم سرکار مصاحبه، هیچ کدوم استخدام نمی کنن

نه خودم درآمدی دارم

نه شوهرم

حق من بکسی روا نیست

وقتی راضی نباشم خیرشو نمی بینه

خیلی مغروره حرف هیچ کس رو قبول نمی کنه اینقدر بی شرفه که بخداهم العیاذ بالله فوحش میده واگذارش میک ...

😔

همش تقصير مادرتونه ،كه اخرتشو مى خواد خراب كنه ،

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅