2733
2734

برا منم ممنون میشم ب یادم باشی💔🥺

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
@daltangh     @golimau    

سلام عزیزم 

ممنونم تگم کردی 

لطفا برای سلامتی و تعجیل درظهور منجی عالم 

وسلامتی و موفقیت برادرم حسن 

وسلامتی مادرم 

وشادی روح برادرم ابوالفضل بخونید 

انشاالله حاجتروا بشید 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@شاهخراسان       @parzhaak ‍  @بهار،نارنج ‍   انشالله ا ...

فدات بشم که اینقدماهی 

خواهرخوبم انشالله شماهم حاجت روابشی

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
خیلی ممنونم جانم 💖 الهی هر لحظه زندگیت معجزه بخیر باشه 💖 لطفا برای حاجت  @ملوسکتونم   ...

مرسی گلم

روزای سخت که تموم شد میزنم روشونه خدا و میگم : جنبه رو حال کردی ؟
برای  @mimsinsara     @هر_سقوطی_پایان_نیس     @queenمریم & ...

❤خیر دو دنیارو ببینی فداتشم 💜

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

اسمم ساراست اگه دیر نشده من 

برای باز شدن گره از کارم 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
❤خیر دو دنیارو ببینی فداتشم 💜

نشی گل 

دیر هم شده باشه من واستون ۱۴ بار سوره توحید میخونم به نیتت برسی ان شاالله 💕

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
نشی گل  دیر هم شده باشه من واستون ۱۴ بار سوره توحید میخونم به نیتت برسی ان شاالله 💕

نمیدونم پاداش کدوم کارمه ک خدا شمارو گذاشته سر راهم هرجا ک هستین بدونین دعای خیر من پشت سرتونه❤از ته دل میخوام اول شما حاجت رواشین 

نمیدونم پاداش کدوم کارمه ک خدا شمارو گذاشته سر راهم هرجا ک هستین بدونین دعای خیر من پشت سرتونه❤از ته ...

عزیزمی 💖

من لایق لطف شما نیستم گل شرمنده ام میکنی 

ان شاالله بزودی دلت شاد بشه خواهر 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
برای  @mimsinsara     @هر_سقوطی_پایان_نیس     @queenمریم & ...

ممنونم مریم جان ، الهی هر چی از خدا میخوای همون بشه،برای حاجت روایی شما و استارتر ۳۰ تا صلوات فرستادم🌹

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
ممنونم مریم جان ، الهی هر چی از خدا میخوای همون بشه،برای حاجت روایی شما و استارتر ۳۰ تا صلوات فرستاد ...

دورت بگردم عزیزم 💖

لطف میکنی جان دل 💚 حاجت روا بخیر بشی 

2706