2733
2734

بچه ها میخوام بدونم من حساسم؟؟؟

طبقه بالای ما یه واحد ۲۰۰ متریه که بالای سر ما و همسایه کناریمون واقع شده

یعنی دو واحد رو تبدیل به یک واحد کردند..

یکی از نوه ها ساکن دائم اینجاست

چون پدر مادرش جدا شدند

دخترش اومده پیش خونوادش

یکی هم بدون اغراق ۴ روز در هفته از ساعت یک ظهر  تا ۷ عصر اینجاست 

این دو تا بچه ساعت ۲ تا هفت تقرببا مداوم در حال بازی و دنبال بازی هستن

واقعا کلافم ارامش ما فقط شده ۹ شب ببعد 

حالا امشب به طور اتفاقی همسایه کناری  رو دم در دیدمش  بهم گفت چطوری دخترم؟؟ اخه یه زن ۶۰ سالس

گفتم از دست بالایی ها ذله شدم

گفت حق داری ولی خودتو سر گرم کن و حواستو جمع نکن بهشون

گفتم اره درست میگین

بعد خیلی خودجوش گفت من بخاطر شما حتما بهشون میگم گفتم شاید لج کنند گفت نه من ارامش شما برام مهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چه خانم مهربونی

آپارتمان بدیش همینه دیگه تو همسایگی هم آدم نمیتونه خیلی چیزی بگه ولی خب باید هرکس متوجه بشه دیگه که بقیه هم زندگی میکنن اونجا و رعایت کنن

دنیا محل آزمایش است نه آسایش. « امیر المومنین »
2738

یک کیلو سبزی میخری البته فرقی نداره چه سبزی باشه بدون اینکه پاک کنی میبری دم در خونشون میدی بهشون و میگی لطفاً این سبزیا رو بدین به اسب هاتون که مشغول باشن و کمتر یورتمه برن رو اینقدر سر و صدا نکنن ..بگو اسطبله یا خونه 

سینگل به گوری تا ابد 

۲تا ۷خیلی زیاده  

به مدیر ساختمون بگید 

بچه های من راه میرفتن پیرمرپه می اومد بالا دعواااا 

یعنی بچه یه سال و نیمه رو ایراد میگرفت چرا میدوه 

حالا ما تا ساعت ۵ عصر کاری نمیکردیم اذیت نشه صبح هم دخترم مهد میرفت

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مگ ترسویید برید بالا تذکر بدین

من دوهزار بار رفتم 

انگار با یه خر حرف میزنم 😑

اینجوری نگام میکنه🙂

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706