2733
2734

از اوایل زندگیتون تعریف کنید ک پدرو مادر کمکتون نکردن و زندگیتون و خودتون ساختید 

الان خوب هستید؟ چقدر سختی کشیدید؟

۵ ساله عروسی گرفتیم+ ۳ سال هم عقد بودیم مجموعا ۸ سال

هیچی الان مستاجریم منطقه پایین شهر

ولی خداروشکر میکنم که خانواده شوهرم میلیاردن و هزار تومان به شوهرم ندادن و خداروشکر که محتاج نیستیم اون دنیا هم نیازی نیس به کسی جواب پس بدیم

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من،پدر خودم جهیزیه معمولی گرفت،پدر همسرم اصلا حتی هزار تومن هم کمک نکرد،حتی کلی تو خرج انداخت همسرمو،چون پول پیش نداشتیم باید میرفتم طبق پایین پدر شوهرم ،که همسرم کلی پول تعمیر و نوسازی داد،نمی خواستیم عروسی بگیریم پدرشوهرم نذاشت و یه عروسی مفصل با کلی مهمون گرفتیم که تا ۵سال بعد از عروسی قسط میدادیم،

۲ تا بچه دارم ،مستاجرم،یه ماشین مدل پایین داریم،همسرم کارگره،خودمم شاغلم،ساکن تهرانم هزینه ها خیلی بالاست،خونه زندگی معمولی داریم،به تنها چیزی که خیلی خوب میرسم غذا و خورد وخوراکخودم و بچه هاست،چون همسرم کارگره اگه خوب نخوره نمی تونه خوب کار کنه،بچه هام توسن رشد هستن و خودم هم شاغلم پس به تغذیه خیلی اهمیت میدم ،در کل سختی زیاد کشیدم و میکشم این در حالیه که هم پدر خودم و هم پدر همسرم خیلی پولدارن

روی پای خودمون بودیم کسی پنج زاری کمک نمرد الان به خونه ۷۰متری با دوتاماشین یکی مدل پایین یکی یه کم ...

خدارو شکر ک تونستید به زندگیتون سر و سامان بدید 

انشاالله بیشتر پیشرفت میکنید

من،پدر خودم جهیزیه معمولی گرفت،پدر همسرم اصلا حتی هزار تومن هم کمک نکرد،حتی کلی تو خرج انداخت همسرمو ...

ای بابا 😕 انشالله ورق زندگیتون طبق خواسته هاتون بر میگرده

پدر و مادر شما هم همش سرکوفت نداری شوهرتونو به سرتون میزدن؟ 

خانواده من ک اینجورین

از اعماق وجودم درکت میکنم ک چقدر سخته به خیلی از آرزوهات نرسی

نمیگم زندگی بدی دارم ولی اگ کمک میکردن ما زودتر خونه میخریدیم ماشین میخریدیم. الان بعد ۱۰سال زندگی مشترک تازه خونمون داره تکمیل میشه . ماشین و طلا و پیش پول هم جمع کردیم ولی باز سرخونه همه رو دادیم رفت . چرااخه نباید بعداز ازدواج حتی ی ماشین نداشته باشی ک باهمسرت بری بیرون وتفریح کنی تو جوونی 

ای بابا 😕 انشالله ورق زندگیتون طبق خواسته هاتون بر میگرده پدر و مادر شما هم همش سرکوفت نداری شوهرت ...

اوایل خیلی زیاد،ولی از وقتی خودم شاغل شدم خیلی بهتر شده وضعمون،البته همسر من پسرعمومه و قبلاً وضعش خیلی خوب بود،ورشکسته شد،بعدشم افسردگی بعدشم تورم نذاشت که به موقعیت قبلی برسه

نمیگم زندگی بدی دارم ولی اگ کمک میکردن ما زودتر خونه میخریدیم ماشین میخریدیم. الان بعد ۱۰سال زندگی م ...

نمیدونم والا چرا خانواده ها بعد از ازدواج بچه هاشون انقدر تنهاشون میزارن! انگار ک منتظر بودن فقط ازدواج کنن😅

2706