2733
2734
عنوان

دیشب خواهرشوهرم با بچم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون جا باید ناراحتی تو ابراز میکردی الان چه فایده . میبینی داد میزنم خودت پاشو برو خونت با زبون بی ...

اخه نیم ساعت بود نشسته بودیم بعدم بچم اون رو مثل مادر میدونه خودش بچمو به خودش وابسته کرد حالا ازش دوری میکنه و دعواش میکنه به اون دست نزن به این دست نزن بعدم ما رو انداخت بیرون

2731

کاش زائو رو هم در نظر بگیرید همش که نباید به کام بچه شما باشه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

خدت باید وقتی داد میزد میرفتی خونت اشتباه کردی موندی الانم دیگه نرو تا چند وقت بفهمه ناراحتی برلش غذا اینا بدع شوهرت ببره برای تشکر ک قبلا به بچت رسیدگی کرده ولی خدت دیگه هرگز نرو تا بیاد نعذرت خداهی بچتم نبر

پسرت مگه چیکار میکرد؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بعضیا زایمان میکنن دست خودشون نیست یعنی مقایسه نکن بگو من این اخلاق را نداشتم خواهرمنم زایمان کرد اینقدر بچه خودش را داد میزد که ما بچه خودش رااوردیم پیش خودمون بعد هی میگف ببخشید نمیدونم چرااینطور میشم قبل پریود هاشم اخلاقش خیلی بده

عزیزم تازه زایمان کرده. بچه کوچیک. شب بیداری. تغییرات هورمونی.  خودت میگی قبلا با بچت خوب بوده. حالا الان وضعیتشو میدونی. سعی کن کمتر بری یا بچه رو کمتر بفرست.  تا چهل روز زمان میبره ادم برگرده به حال خودش. شلوغی خوب نیست.  هیچی نگو.  بعدا که کمی گذشت بهش تذکر بده که بچت بهش وابسته هستش و نباید داد بزنه