2737
2739
عنوان

چقدر طول میکشه طلاق بگیرم با وجود….؟؟؟😢🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 34 پست
بله ، کلا دو سه جلسه دادگاه داری ولی فاصله زیاد بینش میندازن به امید این که یکی منصرف شد شاید

حدودا چقدر طول کشید یادتون نیست؟ 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدودا چقدر طول کشید یادتون نیست؟ 

از عید (که اونم بدجور کتکش زده بود شوهرش ) ، همین یکی دو ماه پیش طلاق گرفت تموم شد .

البته مهریه شو هم قسطی کردن، ماشین شوهرشو ازش گرفت، حساباشو بست و...

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
از عید (که اونم بدجور کتکش زده بود شوهرش ) ، همین یکی دو ماه پیش طلاق گرفت تموم شد . البته مهریه شو ...

ن من مهریه رو‌کامل ابرا کردم 

شایدم چون دادگاه مهریه هم داشته طول‌کشیده

با اسیر کردن یه زن؟ خدا لعنتشون کنه

فک کن این کتک خورده بود، آزار اذیتش کرده بود، از پزشک قانونی هم نامه داشت... باز شوهرش حق تمکین گرفته بود🫥

هر شهری و دادگاهی فرق میکنه، انشاالله واسه شما زودتر حل شه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ن من مهریه رو‌کامل ابرا کردم  شایدم چون دادگاه مهریه هم داشته طول‌کشیده

شاید، بخوره تو سرشون گفتن ۶ ماهگی یه سکه 😶

خونه و زمیناشم زده اسم ننش دادگاه هیچ کاری نکرد، نگرفت واسه این... فقط یه ماشین نقد کرد ازش

2740
فک کن این کتک خورده بود، آزار اذیتش کرده بود، از پزشک قانونی هم نامه داشت... باز شوهرش حق تمکین گرفت ...

من توو‌ خونه خودم هستم جایی نرفتم

من توو‌ خونه خودم هستم جایی نرفتم

یعنی هرروز همو میبینید؟ 

بله  دادخواست طلاق هم با حق طلاق دادم نیازی نیست چیزیو اثبات کنم خیلی

انشاالله زودتر راحت شی!

من که حتی تو دادگاه دلم نمیخواست قیافش ببینم، تهوع میگرفتم

حالا ببین حال هرروز من چیه🥲🥲🥲🥲

خیلی شرایط سختیه💔

2706