2733
2734

من اصلا نرفتم اروپا 

قشم رفتم اما کیش نه 

اونم فقط یه روز بودم 

همسرم میگن بریم یکی از کشور های اروپایی 

وضع مالیمون خوبه خداروشکر 

خودم دوست دارم یه بار از نزدیک برج ایفل رو ببینم اما اگه بریم اروپا ۱۰ روز میتونیم بمونیم اما اگه کیش و قشم بریم ۲۰ روز 

عروسیمون تابستونه میخوایم بعد از عروسی بلیط بخریم 

برا همین میخوام تصمیم قطعیمونو بگیریم که کجا بریم

ممنون میشم نظر بدین😇😇

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
در مورد مشهد اگه نظر میخای بهم بگو

مشهد رفتیم گلم 

با هم نرفتیم اما جداگونه چند بار رفتیم 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطعا اروپا

میتونیم بعدا هم بریم من دوست دارم زمانش بیشتر باشه در عین حال بهمون خیلی خوش بگذره

تو تابستون و خرما پزون که نمیتونی نفس بکشی چطور میخوای بری جنوب و خوش هم باشی

نمیشه یعنی؟

میتونیم بعدا هم بریم من دوست دارم زمانش بیشتر باشه در عین حال بهمون خیلی خوش بگذره

مگه شوهرت کار و زندگی نداره ۲۰ روز !!

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
2706