2733
2771

ایفونو بخاطر بچه ک خواب بود خام‌وش کرده بودم

یادم رفته بود روشنش کنم

یکی از فامیلاش هر روز میاد بیدار میکنه بچه رو

خلاصه ک ساعتای یازده ک اومد ب گوشیم زنگ زده لود چند بار 

منم درگیر شستن پای بچه بودم نشنیده بودم

اومد داخل عصبی ب بچه ها محل نمیذاشت

خلاصه ک پسر ۱۷ماهم افتاده بود دنبالش

عمدا برنمیداشت حرص بخورم من

اخرش دید محلش نمیدم ایفونو کلا از جاش دراورد!

ینی انقد بیمار!

تا دلت بخواد خودش تاخیرکار، بی برنامه، ریلکس و بی توجه هست اما خودشو نمیبینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرتو متوجه شدم مریض 

ولی اون فامیلشون چرا هرروز باید بیاد زنگ بزنه؟!

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

به همون فامیل بی شعورش بگو اون ساعت که میای بچم خوابه بیدارش میکنی لطفا اون ساعت نیا. 

مردا همشون تو این چیزا بی منطقن.  یک ثانیه پشت در بمونن انگار چه اتفاقی افتاده.  خوب کلید لامصب واسه این موقعهاست بردارین با خودتون 

گفت گوشیت ۱۵۰میلیون خطت پنجاه میلیون چرا یه جواب تلفن نمیدی گفتم هرکدوم دویست میلیونه 

اما جواب اد ...

خ

احیانا این جمله رو از اینستایی جایی برنداشتی😂😂😂😂

خب اینو ک نوشتی فهمیدم جفتشون مثل همید 

ب پای هم پیر رسید😂

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
به همون فامیل بی شعورش بگو اون ساعت که میای بچم خوابه بیدارش میکنی لطفا اون ساعت نیا.  مردا هم ...

جالبه میگه کلیدمو یادم رفته

خب یادت نمیرفت ب من چه

فامیلش انقد بلانسبت بی شعوره هیچی هالیش نی

گفت گوشیت ۱۵۰میلیون خطت پنجاه میلیون چرا یه جواب تلفن نمیدی گفتم هرکدوم دویست میلیونه اما جواب اد ...

اونو بیخیال دلم واسه بچت سوخت آخی عزیزدلم چقدر دوس داشته بابا بغلش بگیره 

اسی جان الان پسرت کجاس گرفتیش بغل خودت یا نه توروخدا واسش جبران کن

هر روز میاد از بچه عکس میگیره صدجا پخشش میکنه هر چی هم بگی هالیش نمیشه

عجب

شوهرتو متوجه شدم مریض  ولی اون فامیلشون چرا هرروز باید بیاد زنگ بزنه؟!

چون بلا نسبت  بیشعوره نمیفهمه هرروز هرروز اونم تایم خواب نباید مزاحم مردم بشی.  حتی اگر اون مردم بچت باشن یا پدر و مادرت. 

منم یک احمقی دارم اطرافم دقیقا تایم خوابمون زنگ میزنه. مجبورم همش گوشیم یا روی پرواز باشه یا سایلنت باشه بخاطر چندبار با شوهرم بحثم شده. 

شوهرم میگه خودت بهش بگو زنگ نزنه خوب من میگم تا حالا ده بار گفتم وقتی نفهمه من چیکارش کنم

2706