2733
2734
عنوان

خیلی استرس دارم مادرایی ک دختراشون بعد پریودی قد کشیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 49565 بازدید | 1123 پست
ایشالا عزیرم کاش یمادر ک تجربه کرده بیاد بهم بگه 😣

گلم من هنوزدخترم کوچیکه چهارسالشه قدش۱۰۶ه 

ولی تودوروبریام دیدم بعدبلوغ رشدشون زیادبوده

شماوهمسرتون قدبلندین نگران نباش قدش کوتاه نمیشه

دلی من بس توئ تیایا بوتونبئ لیه نایا❤❤بامن خصومت شخصی داری نی نی یار هرشب میخام صبح پامیشم تعلیق میشم😐😐کاربری پنجمه 🥲🥲جون مادرتون تعلیقم نکنین 
ال ارژین تاثیر داره رو رشد قد  ؟ دخورتون پریود شده؟

اره یساله پریود شده 

ال ارژین یماه ه میدم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چیه عزیرم؟ دکتر نوشت ؟نتیجه داد ؟ چند وقته میدین؟

نه تو همین سایت خوندم و دوستام معرفی کردن محرک رشده

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2731
هزارتا قلب برای پروفایلت😘♥♥♥

عزیز دلی🥰🤩😘

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706