2737
2739

سلام دخترم دوازده سالشه یماه دیگه پر میکنه میره تو سیزده قدش خیلی کوتاه با اینکه باباش ۱۹۵ومن ۱۶۶ پسرم هم قد باباش شد ۱۷سالشه ولی دخترم ۱۳۰قد هم نداره کسی دختر قد کوتاه قبل پریودی داشت ک بعد پریودی یهو قد زیاد بکشه ؟ لطفا از نگرانی درم بیارین مادرای مهربون  

من ۱۴ سالگی پریود شدم و اون موقع قدم ۱۵۵ الان ۱۶ سالمه ۱۶۴

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبجی من بعد پریودی ۱۰سانت بلند تر شد  و داره میشه

حتما بفرست ورزش

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731

۱۲ ساله قدش ۱۳۰؟؟

عزیزم ببرش متخصص غدد

چرا میخای از نگرانی دربیای؟

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

ببرش پیش دکترغدد

دلی من بس توئ تیایا بوتونبئ لیه نایا❤❤بامن خصومت شخصی داری نی نی یار هرشب میخام صبح پامیشم تعلیق میشم😐😐کاربری پنجمه 🥲🥲جون مادرتون تعلیقم نکنین 
2740
ببرش پیش دکترغدد

بردم عزیزم دارم آمپول تزریق میکنم چون گفت یکنی هورمون رشدش ضعیفه البته اینم گفت احتمال یهو جهش کنه بعد بلوغ هیچی معلوم نیست ولی اخه تا این سال هیچوقت حهش نداشت همیشه کوتاه بود