2733
2764

شوهرمم خیلی خوبههه🧿🧿🧿

کیوتههههه مهربونههههه خوشگلهههه

عاشقهههه

فوتبالیههه 

اهل دود رفیق نیست

اوخ بمیرم براش چقدرررر دوس داشتنیهههههه

از کادو هاش نگممم حیف باورنمیکنید نمیگم سنگین ترم مسخرمم نمیکنید ک خواب دیدی و ارزو عیب نیست و اینا

بعد یک ماه جمعه میاددد😍😍😍😍بگید چیکار کنم براش

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

🤭

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدااش بشمهههه منههههه😂

نگووو بشهههه ی خودمهههههه

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

خدا به دادش برسه😅

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی و مصاحبه میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2706