2752
2734

دوستان ما در عرض دو سه سال گذشته پدر و مادرمونو با چند ماه فاصله از دست دادیم همه مون دچار مشکل اعصاب شدیم و فرصتی آرام بخش می خوردیم یه زن داداش دارم روانی،غصه های مربوط به پدر مادرم یه طرف این برادرم و دیوونه کرده برادرم کارگره، ولی خونه و ماشین و باغ و زمین داره و امورات عادی زندگیشم با کارگری یا مسافر کشی تامین می کنه در حد عالی نه ولی در حد خیلی خوب زنش خیلی سلیطه و بی آبروئه باز تا بابام زنده بود از بابام کمی حساب می برد الان که بابامم نیست آنقدر زبون دراز و سلیطه است که ماها اصلا نمی ریم خونش، ولی فامیلای زن دادشم دائم اونجان به اینشم کار نداریم ولی یکی از اقوام خودش به گوش ما رسونده که این می خواد یه پرونده پزشکی روانی برا برادرم جور کنه بعد هر چی داره از چنگش دربیاره وطلاق بگیره البته به ما میگه می خوام با این پرونده یه کاری کنم حقوق پدر ما به برادرم برسه اما فامیلیشون گفته نقشه اش اینه حالا نمی دونیم چیکار کنیم تو رو خدا اگه کسی راهی بلده کمکمون کنه 

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حتما میخواد همین کارو بکنه برادرتو متوجه بکن چیزی به نامش نکنه

نه برادرم چیزی به نامش نکرده ولی می خواد پرونده درست کنه که بگن این روانیه،که همه چی شو از دستش در بیاره و بره

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
نه برادرم چیزی به نامش نکرده ولی می خواد پرونده درست کنه که بگن این روانیه،که همه چی شو از دستش در ب ...

برادرت الان که مشکلی نداره به دکتر بگه نامه بده ایشون در صحت کامل عقل هستن

یه داداش احمق داری عین داداش من که یه سلیطه عن  رفته گرفته. تموم فامیل رو از هم جدا کرده 

مثل چی داره خر سواری میکنه رو داداشم  ای کاش اینم داداشمو طلاق میداد راحت میشد 

یه سلیطه اییه که تو عمرتون هنوز ندیدید  حروم زاده تا حالا حیاط جارو نزده 

اشپزی نکرده 

مادری نکرده با وجود دو تا بچه داشتن 

بچه هارو حموم نبرده تا حالا 

فقط از صبح تا شب داره یاعمل میکنه زیبایی یا ارایش میکنه  سرکار بانک میره خیر سرش 

دعا کنید داداشمم طلاق بگیره راحت بشه  

همه چی هم به نام عفریته هستش. یه سیب زمینی برای خودش نداره. بدبخت از صبح تا شب فقط داره پز میده زنم قشنگتره همه ی فامیله خخخ

با یه وکیل خوب مشورت کنید پرونده مشابه زیاد داشتن 

مطمئن نیستم ولی اگر متاهل نیستید فقط حقوق پدرتون برای برادرتون لحاظ نمیشه و فکر می‌کنم شما هم حق داشته باشید ضمن اینکه با همین شرایط هم فکر نمی‌کنم چیزی به برادرتون برسه

در نتیجه حرف اون فامیل محتمل تره 

اما بهترین کار صحبت یا یه وکیل حرفه ای هست 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
نگران نباشه قاضی کاری به ابن چیزهانداره خودش میفرسته پزشکی قانونی ببینه درسته یانه.

برادرم قرص آرام بخش می خوره ما هم می خوردیم منتها دکتر مال مارو یواش یواش کم کرده مال اونو روز به روز قوی تر کرده طوری که الان یه قرص داره اگه نخوره تشنج می کنه برادرم به خدا یه آدم سال بود تا وقتی پدر و مادرم زنده بودند