2733
2734

سلام دوستان لطفا هرکی میتونه مودبانه راهنمایی کنه

ما دختری رو از بستگان دور به برادرم پیشنهاد کردیم آشنا و علاقه مند شدن بهم کار خوبی داره برادرم از اولم شرایط رو کامل می‌دونستن پدرم آپارتمان ۲۰۰متری و خرجی عروسی و بهشون میده الان مثلا مامانم میخواد واسه سرعقد سرویس طلا بخره هدیه بده دخترخانم با برادرم بحث کرده که خودم باید انتخاب کنم داداشم گفته میخوان هدیه بدن زشته بگم ما نظر بدیم پدرمادرم ذوق دارن واست هدیه بگیرن ولی حلقه و چیزای دیگه رو خودمون دوتایی میریم میخریم بعد گفته نه یه سرویس ده تومنی بخر ولی از خودت با سلیقه خودم باشه 

حالا شما بگید تا من بقیش رو تایپ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز این نظر منه ها ولی شما نباید همه چیو در اختیار میزاشتین کامل!

و اینکه این حسسسس منه حمله نکنین بهم سرویسی ک میخوان سر عقد بدن خب هدیه اس زشته این حرکتش ک‌میگه ن خودمو خودت بریم بخریم:/

شمع باشی یا نباشی🕯...من همان پروانه ام🦋...تو سر عقل آمدی...من همان دیوانه ام:)🤍🌻

حرف شما مثل این میمونه که لباس عروس خانمو بگید ما هدیه میدیم خودمونم انتخاب میکنیم .منم همسرم خودش منو برد سرویسمو انتخاب کنم خودمونم خواستیم عروس بیاریم مادرم میخواست سرویس بخره همسر گفت عروس باید سرویسشو خودش انتخاب کنه یه نوع بی احترامیه

آدم دندون اسب پیش کشی رو نمیشماره

این حرف قدیمیا همه جواب عروس شماست

به نظرم که توقعشون بالاست

آدم برای کادو که نظر نمیده

حالا نهایت بعدا دوستش نداشت میتونه عوضش کنه

دارن نهایت لطف رو می‌کنند و به نظرم خیلی زشته کارش 

کار خوبی نمی کنه ولی هر کس یه جوره دیگه، برا من که یه هزاری کادو ندادن اگه طلا می خریدن بال درمی یاوردم  ولی برا خواهرم مادرشوهرش یه دستبند طلا خیلی خوشگل خرید چون خواهرم رو نبرده بودن جنگ جهانی راه انداخت آخرش رفت عوض کرد ولی بنظرم نهایت بی ادبی و نمک نشناسی

به نظرم سلیقه خودش باشه بهتره با دلخوشی استفاده کنه 

سلیقه ها متفاوته مثلا خانواده همسرم هر چی برام خریدن استفاده نمیکنم ناراحت هم میشن خوب سلیقه من نیست عوض کردنش هم هزینه اضافه هست

2706