2733
2734

سلام دوستان لطفا هرکی میتونه مودبانه راهنمایی کنه

ما دختری رو از بستگان دور به برادرم پیشنهاد کردیم آشنا و علاقه مند شدن بهم کار خوبی داره برادرم از اولم شرایط رو کامل می‌دونستن پدرم آپارتمان ۲۰۰متری و خرجی عروسی و بهشون میده الان مثلا مامانم میخواد واسه سرعقد سرویس طلا بخره هدیه بده دخترخانم با برادرم بحث کرده که خودم باید انتخاب کنم داداشم گفته میخوان هدیه بدن زشته بگم ما نظر بدیم پدرمادرم ذوق دارن واست هدیه بگیرن ولی حلقه و چیزای دیگه رو خودمون دوتایی میریم میخریم بعد گفته نه یه سرویس ده تومنی بخر ولی از خودت با سلیقه خودم باشه 

حالا شما بگید تا من بقیش رو تایپ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه کادو هستنباید این رفتارو نشون میداد 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

چقدر گستاخ،جای تشکرشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اگه کادو هست که هیچی

ولی اگه ببرین خودش نظر بده بعدا نمیفروشه وگرنه احتمالا  بعدا میفروشه سرویس رو

شما که اینقدر زحمت می کشین بزارین بیاد خودش انتخاب کنه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

خب به سلیقه ی خودش بخرید اون میخواد استفاده کنه

من که واقعا طلاهای خیلییی محدودی به دلم میشینه بنظرم طلای قشنگ خیلی کم هست و آدما بشدت تو انتخاب طلا با هم اختلاف سلیقه دارن

با مادر و پدرت بره خرید خودش نظر بده

اینطوری ارزش هدیه بیشتر هم میشه

برادرت سرویس جدا برای خانومش میخره؟ اگه نه اون هدیه نیست و عروس خودش باید انتخاب کنه. اگه سرویس دوم و هدیه هست، دندون اسب پیشکش رو نمیشمرن. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.

چه اشکالی داره خودش هم ببرید .بگذارید دل عروس خوش باشه .نگفته صد میلیون سرویس میخوام. گفته میخوام پسندم باشه کار دوباره کاری نشه بره تعویض کنه.

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .

کاری به اشتباه و درستش ندارم ولی واسه منم النگو دادن اصلا دوست نداشتم (مناسب سن من نبود)و شبیه النگوهای خودمم نبود واسه همینم عوض کردم.

خب وقتی تعویض کنی یا باید به پولی بذاری روش یا باید وزن پایینتر برداری.

بحث بی احترامی نیست واقعا الان پول خیلی مهمه خودش انتخاب کنه بهتره تا عوضش کنه هم ضرر کنه هم اینکه مدرمادر شما بیشتر ناراحت بشن که هدیمون رو دوست نداشت

پر از خیال🙂‍↔️
2706