2733
2771

واقعا آدمارو نمیشه شناخت

فکر میکردم این داییم آدم درستیه ، دلش پاکه؛ ولی کاملا در اشتباه بودم 

حالا بماند که چه رفتارها و صحبتهای مذخرفی رو ازش شاهد بودم 

ولی یکی از کاراش که حیلی حال بهم زنه اینه وقتایی که تنهاس یاد من میفته ولی وقتی سرش شلوغه و حالش خوبه حتی جواب تلفنامو نمیده 

زمین گیر و بیماره ؛ خالم ازش مراقبت میکنه ؛ وقتی خالم میره به خونه زندگیش سر بزنه؛ سریع زنگ میزنه و میگه حالم بده !!! قبلنا پامیشدم سریع میرفتم پیشش و مثل خر ازم کار میکشید ؛ الان دیگه عین خودش جواب نلفناشم نمیدم 

وقتی تو خونش مهمونیه و همه دور همن ؛ یاد من نمیفته ؛ تازه یه بار همه جمع بودن خونش و تدارک شام‌میدیدن ، من خبر نداشتم ؛ زنگ زدم برم ، گفت الان حالم خوش نیست ؛ میخوای بیای بالا؟؟؟؟!!!!!!

چند باری هم تو روم مستقیم نگاه کرد و گفت الان یکی باشه پونصد میلیون پول بده برم دنبال درمانم!!!!!! 

ماهی از مغازه هاش نزدیک پنجاه میلیون اجاره دریافت میکنه ؛ املاک میلیاردی داره ! اونوقت با من.......

منم گذاشتمش کنار قشنگ 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خیلی ببخشید ولی وظیفه شما اینهمه کار کردن نبود. در حد یه لطف کافی بود که نه انتظار داییت زیاد بشه نه توقع شما از اون. اگر مالی یا ثروتی داره مال خودشه. متاهل یا مجرد؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥