2733
2734
عنوان

درخواست پول از نامزد

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 30 پست
بنظرم عادتش بده من اشتباه کردم عادتش ندادم الان ی ریال پول نمیده هرموقعه بگم میگه ندارم با یارانه سر ...

اصلا روم نمیشه🥲راستش خودشم چند بار بهم گفت کارتتو بده و من با این که ته کارتم شپش بسته بود روم نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا روم نمیشه🥲راستش خودشم چند بار بهم گفت کارتتو بده و من با این که ته کارتم شپش بسته بود روم نشد

بعدا خودت پشیمون میشی منم اینجوری بودم روم نمیشد چیزی میخاستم بش نمیگفتم الان هرموقعه میگم میگه ندارم همین دیشب دعوامون شد سر همین😕

شما باید به فکر درآمد برای خودت باشی  همسر یا نامزد باید دلی برا تو خرج کنه. پولی که با گفتن ب ...

من مستقلم اتفاقا ولی الان به یه دلایلی از کارم اومدم بیرون خیلی اوضاع مالیم بد شد

ما چند ساله دوستیم  چند وقت پیش بیرون رفته بودیم بعدظهر من ناهار نخورده بودم روم نمیشد بگم گرسن ...

وای ننه🥲چرا نگفتی مطمئن باش اون دوست نداره تو گشنه بمپنی خب میگفتی من سرحال نیستم اول بریم یه چیزی بخوریم چه اشکالی داشت

من فقط وواسه پول گرفتن روم نمیشه وگرنه هرچی دلم بخواد بخوریم بهش میگم این دیگه اشکالی نداره که

بعدا خودت پشیمون میشی منم اینجوری بودم روم نمیشد چیزی میخاستم بش نمیگفتم الان هرموقعه میگم میگه ندار ...

حالا با زبون خوش ازش بخواه شاید فایده داشته باشه هنوزم.واقعا چرا اینجوری میکنن این مردا

وای ننه🥲چرا نگفتی مطمئن باش اون دوست نداره تو گشنه بمپنی خب میگفتی من سرحال نیستم اول بریم یه چیزی ...

اره اشتباه از خودمه تو این مسائل کم رو هستم.  نه من علاوه بر پول  واسه درخواست اینام کم رو هستم

.و بعدا هم بفهمه مثلا این حرکتو زدم و نگفتم ناراحت میشه ازم . میگه راحت نیستی با من

2706