2737
2734
تقریبا روزی یکبار بالا میاره و همون یکبار هم اسهال میشه نمیدونم ببرمش دکتر یا پرهیز بدمش یعنی خطرناکی چه غذاهایی یا چه دارو گیاهی هایی بدم خوب بشه یا به نظرتون ببرم دکتر
شکمش روبخاطراسهال گرم بگیر...مامانم همچین مواقع یه اجر رومیزاشت توی فرگرم بشه بعدیه پارچه میزاشت روش میگفت بشین روش..اینجوری شکممون زودگرم میشد وخوب میشد روزی دوسه بارتاچندروز
خدایابه بزرگیت قسم...میشه زودیه باردیگه مادربشم؟قول میدم این دفعه جبران کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند روزه اینطوریه؟؟ احتمالا میکروب وارد معده اش شده اگه مایعات میخوره و دلدرد نداره تب هم نداره خودت پرهیز غذایی بده بهش خوب میشه
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
حتماااااااااااااااا ببر دکتر توی بیمارستانی ک هستم توی چهار ماه دو تا بچه زیر دو سال صرفا در اثر اسهال و استفراغ فوت شدن اصلا قصد ترسوندن ندارم ولی این حجم از ساده گرفتن ملت برام قابل هضم نیست و فقط میخوام درجه اهمیتش رو بگم اصلا نذار به دو سه روز بکشه زود ببر دکتر. آب بدنش خشک نشه
هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
آخه مامانم میگفت کمه بچه رو نبر دکتر ولی باز امشب هم استفراغ کرد و حالا دیگه خیلی نگران شدم ای خدا برا بچم دعا کنید خواهشا باباشم شهرستانها خونه مامانم هستم از امشب دیگه خیلی استرس کرفتم
من جات باشم اگر بیشتر از دو روز اسهال و استفراغش کنترل نشده همین الان ماشین هم نداشته باشم آژانس میگیرم میبرمش سرم بهش بزنن کاش درجه اهمیتش رو متوجه باشین. آب بدن خشک بشه رگ بچه رو نمیتونن پیدا کنن. زور چپون مایعات بده بهش و تا ضعیف و بی حال نشده ببرش دکتر
هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است