2733
2764
عنوان

نمی‌دونم چرا همش گریه میکنم و....

94 بازدید | 6 پست

بچه ها من چند سال تحت شرایط روحی خیلی سختی بودم و فشار روم زیاد بود الان چند ساله یه حالت هابی دارم مثلا میشینم بی دلیل گریه میکنم شده چند ساعت زار زار اشک میریزم بعد علتی هم تو سرم نیست بگم واسه فلان چیز گریه میکنم یا همش تو حالت غم و ناراحتی هستم و تمرکز رو هیچی ندارم و سریع از یادم می‌ره همه چی دلم میخواد تنها باشم تو اتاق و کسی نباشه خیلی اشتهام زیاد شده و همش خوابم و خسته و کسل نمی‌دونم چرا اینجوریم مشاوره رفتم گفت افسردگی داری و باید دارو مصرف کنی و به شوهرم گفتم گفت خودت به خودت کمک کن و من این جمله رو مخمه به هر کی میگم اینو میگه چجوری وقتی می‌خوام و نمیشه و برگشت گفت دارو چی و قشقرق به پا کرد ولی نمیتونم دست خودمم نیست نمیشه انگار و هیچی حالم رو خوب نمیکنه به نظرتون من افسردگی دارم با این حالات و باید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان کار دارم

لایکم کن تا یادم بیاد و بهت بگم چه کار بکنی‌

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽