2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این چهار ماه قبل ک اقدام کردم پریودام از 23روز تا سی روز متغیر شد ولی قبل از اقدام 26روزه بودم.ماه قبلی 27روزه پریود شدم از دیروز سینه دردم شروع شده باز البته تخمدون چپم و پای چپمم شدید درد میکرد دیروز ک الان خوب شده ولی سینه هام دارن شدیدتر درد میکنن هرچی ک میگذره..امروز 22پریودمه.بنظرتون باز میخام پریود بشم؟😢😢اخه این سینه درد دیگه چیه.کیا قبل موعد پری سینه درد داشتن اونم فقط بغل و زیر سینه ها به سمت زیر بغل نه نوک سینه و بعد فهمیدن باردارن.دیگه خسته شدم.من نی نی میخوام
این ماه شدیدتر شده،دقیقا مثل تو از وسط سیکل قاعدگی که اقدام میکنم شروع میشه تا روزیکه پریود بشم
از کنایه ها نرنج این مردم کارشان نیش زدن است ! عمریست به هوای بارانی می گویند : خراب
خیلی بده هر ماه تا سینه دردم میاد میگم اه باز حامله نیستم من ماه های قبل از تخمک گزاریم شروع میشد تا وسطای پریودم ولی این ماه از دیروز شروع شده که یه هفته قبل پریودمه.کاش اونایی که تجربه ی اینجوری داشتن و باردارشدن بیان بگن تجربشونو
تیاناز الان چندم پریودته؟والا ادم نمیدونه با این نامنظمیه پریود دقیق کی منتظر باشه پریودش بیاد یا اگه نیومد بگیم لابد بارداریم من ک این ماه نمیدونم دقیق چ روزی باید بشم ماه قبل هفدهم شدم و 27روزه بودم و ماههای قبلترش 23روزه و 24روزه و 27روزه و 30روزه حالا موندم چن روزه حساب کنم پریودمو😐
عزیزم منم هر ماه سینه درد دارم. ماه های پیشم با وجود سینه درد پریود میشدم.ولی امروز ک موعدم بود بیبی چک مثبت شد .سینه درد هم دارم شدید... عین ماه های پیش
👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله