2733
2739

هر چی میخورم سخت میره پایین دکتر برام آندوسکوپی نوشت البته میکروب معده و اسید هم دارم خدا کنه چیز خاصی نباشه قبل آندوسکوپی باید چکار کنم فقط ناشتا باشم ؟

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤

12ساعت ناشتایی

هیچی حالیت نمیشه برات مورفین میزنن نیم ساعت خوابی بعدم به هوش میای نه دردی نه سوزشی 

انشالله که چیزی نیست من دوماه پیش انجام دادم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آندوسکوپی منو بیهوش کردن ۵ دقیقه هیچی نفهمیدم ،فک کنم همه جا بیهوش میکنه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️

من تقریبا سه شب پیش انجام دادم اونم تازه تو بیمارستان دولتی  اینو گفتم بدونی ک نازی نمیکشن  و اینا فوق  العاده راحته انجامش     میری    دراز میکشی بیهوش میشی. بدون هیچی بفهمی. بعدشم. تموم انشالله ک چیزی نیس 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2740

بسم الله الرحمن الرحیم

لا اله الا انت الحلیم الکریم 

لا اله الا انت رب العرش العظیم الحمدلله رب العالمین 

اللهم انی اسئلک موجبات رحمتک و عزائم مغفرتک

والغنیمه من کل بر والسلامه من کل اثم و الفوز بل جنه و النجات من النار اللهم لا تدع لی ذنبا الا غفرته و لا هما الا فرجته و لا حاجه من حوائج الدنیا و الاخره الا قضیتها و یسرتها برحمتک یا ارحم الراحمین

حاجتت بگو 

ان شالله چیزی نیس نگران نباش خواهرم.

من تقریبا سه شب پیش انجام دادم اونم تازه تو بیمارستان دولتی  اینو گفتم بدونی ک نازی نمیکشن &nbs ...

با لباس یا باید عوض کنم؟

اره باید چند ساعت چیزی نخورده باشی حتی اب  میری بهت یه محلول میدن میخوری بعد بهت دارو میزنن خو ...

اره همیشه حس سنگینی دارم حس آروغ زدن