2752
2734
عنوان

استفاده از بی بی چک و تشکیل 2 تا خط !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 35 پست
برو آز بده ... تو ذوقت نمی خوره... مطمئن باش
برای من خط دوم اینقدر کمرنگ بود که به زور دیده می شد و خدا رو شکر مثبت بود
برات خیلی خوشحالم
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به احتمال زیاد بارداری. ولی تا اولین سونو به غریبه تر ها لو نده. شاید لانه گزینی صورت نگیره.

من یه بار اینجوری شدم. ولی البته احتمال این موضوع کمه. ایشالا بارداری.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وای یادش بخیر بی بی چک خودم!
2 تا خط در عرض 3 سوت تشکیل شد! باورم نمیشد! 2 تا خطش هم حسابی پر رنگ و واضح بود. بعد که فهمیدم دوقلوئه گفتم لابد واسه همین اینقدر زود نتیجه رو اینقدر واضح نشون داده!

خانم های گل من الان 4-5 روزی است که پریودم عقب افتاده رفتم آز خون دادم بتا 3 بود چون پریودهام خیلی منظمه و ماه پیش دکتر بودم گفت مشکل نداری فکر کردم باردار شدم ولی بتام پایینِ. خیلی ناراحتم کسی اینجوری بوده؟
خانم های گل من الان 4-5 روزی است که پریودم عقب افتاده رفتم آز خون دادم بتا 3 بود چون پریودهام خیلی منظمه و ماه پیش دکتر بودم گفت مشکل نداری فکر کردم باردار شدم ولی بتام پایینِ. خیلی ناراحتم کسی اینجوری بوده؟
2706