2737
2739

سلام از سه روز به پریودم لک قهوه ای دارم ببخشید فقط دستمال رو سفت بکشم مشخص میشه به نظرتون برای پریود یا بارداری ؟ 

شما تاحالا لک داشتین و باردار باشین ؟ من تقریبا یک هفته است درد دارم در تخمدان چپ و راست ولی الان دوروز که لک بینی دارم اصلا انگار درد پریودم یهو رفت پهلو چپم یکم درد میکنه و دور نافم تیر میکشه خودم مبانارو میزارم روی پریود ممنون میشم کمکم کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما قبلش تست زده بودین ؟ 

ن من هم تست زدم مثبت شد عزیزم شاید واسه شما واسه پریودی باشه واسه من لباس زیرم لکه های قهوه ای زیاد بود کم نبود شیاف زدم وقتی فهمیدم حامله ام اگه تاحالا اینطوری نبودی از مایش خون بده خیالت راحت شه

ن من هم تست زدم مثبت شد عزیزم شاید واسه شما واسه پریودی باشه واسه من لباس زیرم لکه های قهوه ای زیاد ...

احتمالا پریودی اخه موندم چرا هیچ دردی ندارم برای این لک ها دو سه روز پیش داشتم از درد میمردم دیروز زدم منفی بود دیگه امروز نزدم منتظرم ببینم پریود میشم یاته شما همون روز لک زدید مثبت بود ؟ اخه به زور که خشک میکنم میاد دوروز مونده به پریودم 

2740
کسی نیست ؟ 

منم تقریبا یک هفته لکه بینی قهوه ای داشتم. اما سینه درد و... داشتم. اما چون3/5سال بود تو اقدام بودم و هر ماه امید داشتم که حامله ام و نبودم. دیگه اون ماهم گفتم حتما مال سفره و... عفونته جدی نگرفتم اما بعد بی بی زدم مثبت بود. وای اون لحظه یادم نمیره از ذوق داشتم میمردم. بعد رفتم به همسرم گفتم واقعا از ذوق داشتم سکته میکردم. رفتم به همسرم گفتم یکجوری حرف زد خورد تو ذوقم. اما خودم همچنان ذوق دارم. ایشالا هفته دیگه هم به سلامتی بغلش میکنم😁

منم تقریبا یک هفته لکه بینی قهوه ای داشتم. اما سینه درد و... داشتم. اما چون3/5سال بود تو اقدام بودم ...

ای جانم دلم نوش جونت برای این شادی برای من هم دعا کن این ماه معجزه بشه خیلی دلم میخواد چه جوری بود لکه بینیت؟ 

منم تقریبا یک هفته لکه بینی قهوه ای داشتم. اما سینه درد و... داشتم. اما چون3/5سال بود تو اقدام بودم ...

چند وقت بعد لکه بینی تست زدی ؟ ماه های قبل لکه داشتی ؟ 

ای جانمممممم میدونم چی میگی خیلی سخته ادم مردش همراه نباشه 

به سلامتی بغلش کنی عزیزم انشاالله زایمان خیلی خوبی داشته باشی 

منم خیلی به این ذوق احتیاج دارم کاش معجزه بشه برام 

ای جانم دلم نوش جونت برای این شادی برای من هم دعا کن این ماه معجزه بشه خیلی دلم میخواد چه جوری بود ل ...

مرسی عزیزم برات کلی دعا کردم ایشالا که زود زود مامان بشی. واقعا انتظار سخت و کشنده است با تک تک اعضای بدنم درکت میکنم🙏❤

2706