2752
2734
عنوان

این مادرشوهر چرا انقد هست اذیتم می‌کنه خسته شدم ازشون

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 27 پست
خب خیلیا بعد از زایمان خونه خودشون هستن و بقیه میان پیششون میمونن دیگه این چیزا که دعوا و ناراحتی ن ...

من ترجیحم این نیان و خونه مادرم باشم نهایت اونجا بیان نه اینکه وقتی ناتوان هستم برا پذیرایی بریزن تو زندگیم و زیر و رو کنن و از موقعیت من استفاده بشه برن سراغ اتاق و کمد و یخچال و...مخصوصا جاری های جادوگر

نفهم ننش هشت تا زاییده لذتاش برده میخواد مسافرتشم بره بعد بتمرگن بیاد خراب شده سر من شوهر منم ک لال ...

آفرین دقیقا مادر شوهره منم کلا مادر شوهر ندیده راحت بوده حالا گیر میده به عروساش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا چون تو دهات معمولا رسم و رسومات قوی اجرا میشه و ایل و تبار بابت هر قضیه ای دور هم جمع میشن و ش ...

اره آفرین ماهم برا همین میگیم دهاتی ..توهین نیس که فقد میگیم یعنی طرز فکرش و همه چیش مونده تو دهات

چون مثلا مادرشوهر بنده هم دهاتی هست خب؟ و هیچی حالیش نیس چون فکر میکنه فقط هرچی تو دهات دیده درسته

به دهاتی بودن یا شهری بودن نیست که به فرهنگ خانواده ای که توش بودنه نمیشه گفت چون فلانی تو دهات بزرگ شده هیچی  سرش نمیشه یا برعکس بگیم چون تو شهر بزرگ شده پس همه چیو میدونه 

بگو مامانت بیاد پیشت راحت تر باشی 

بیاد هم مادرشوهرم ول کن نیست باز میاد میمونه خبرش مفت خور بس که هم گوسفند میخواد صاحب بشه فریزرش پر کنه هم بیاد خونه ما شام و نهار بخوره گشنس

من ترجیحم این نیان و خونه مادرم باشم نهایت اونجا بیان نه اینکه وقتی ناتوان هستم برا پذیرایی بریزن تو ...

به نظرم الان سفت بگیر 

به همسرت بگو من میرم خونه ی مادرم 

شده جیغ و داد کن حرفتو به کرسی بشون 

الان شل بگیری تا آخر رو سرت آوارن

بیاد هم مادرشوهرم ول کن نیست باز میاد میمونه خبرش مفت خور بس که هم گوسفند میخواد صاحب بشه فریزرش پر ...

از دست این مادر شوهرا 🤦‍♀️

ولی خوب مامانت باشه کمتر حرص میخوری 

Maryam::کاربر آقا، درخواست دوستی نده
با همین بجث هه و امشکلات توی بارداری باعث شد یه بجه   بی قرار  و کولیکی که حتی یه ساعتم نم ...

آخه زرنگ خبر مرگش بیاد ، کار بگم انجام نمیده که به شوهرم میگه انجام بده بعد باباشم میمونه که به شوهرم یاد بده کمکم نکنه ک پایش گذاشته نشه دیدم سر جاریام همین کار کرد پسرانش دعوا میکرد تو بچه داری کمک میکردن

با همین بجث هه و امشکلات توی بارداری باعث شد یه بجه   بی قرار  و کولیکی که حتی یه ساعتم نم ...

منم الان استرس میگیرم سکسکه می‌کنه یا حرص میخورم یعنی کولیکی میشه ؟ الهی نفس مادرش بند بیاد. ک بخاطرش و حرص هایی ک بهم وارد کنه بچه من بخواد به مشکل بخوره الهی روده مادرش به مشکل بخوره به حق همین روزای آخر بارداری

منم الان استرس میگیرم سکسکه می‌کنه یا حرص میخورم یعنی کولیکی میشه ؟ الهی نفس مادرش بند بیاد. ک بخاطر ...

فقط آروم باش و محکم به خدا هم خودت عذاب میکشی هم بچه بزار بیاد پیشت مگه نمیشه میام مراقبت خوب بزار بیاد ولی حالشو جا بیار انقد کار بکشه خودش فرار کنه زائو تا ده روز نباید دستش به آب بخوره نباید بشینه فقط بخور بخواب بعد اگه کمک نکرد دست به هیجی نزن بزار جمع شه بمونه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
به نظرم الان سفت بگیر  به همسرت بگو من میرم خونه ی مادرم  شده جیغ و داد کن حرفتو به کرسی ...

آخه فقط خاطره بدش میمونه برا من اگر مادرش فهم داشت شعور داشت زایمانم خاطره قشنگی برامون میشد من بعد هشت نه سال دارم بچه میارم اما باز دارن ژهرمارم مبکنن امیدوارم مادرش روز خوش نبینه الهی پاس به بیمارستان و خونم نرسه به هر عنوانی شده بچم سالم دنیا بیاد خودمون سه تایی برگردیم خونه لذتش ببریم دور از اون زن ، امیدوارم خدا جلوشو بگیره نذاره اینبار هم مثل بقیه مراسمام که خرابش کرد اینم خراب کنه ایندفعه بزنتش خدا زمین 

فقط آروم باش و محکم به خدا هم خودت عذاب میکشی هم بچه بزار بیاد پیشت مگه نمیشه میام مراقبت خوب بزار ب ...

نه میگه میام خونه پسرم نومو ببینم نمیگه میام کمک دستش بشکنه الهی پاش به خونم نرسه