2737
2734
عنوان

بعدازیارانه ی فجرانه که گرفتین یارانه ی بهمن کامل واریزشدیاکم کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5347 بازدید | 82 پست
من فجرانه روگرفتم وامروز یارانم واریز شد چیزی ازم کم نشداون کالابرگه که از یارانه کم میکنن

اهان خداروشکر خوشحال شدم براتون بازخوبه کم نکردن

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
عزیزم شما خریدین فجرانه؟یارانه ی بهمنم کامل واریز شد دیروز؟تجربه ی خودتون برام مهمه چون فضای مجازیهر ...

، پدرم فروشگاه داره پرسیدم گفتن کم نمیشه

از فروشگاه های همسایه هم که پرسیدم گفتن نه یه چیز دیگه ست این 

خودم هنوز نگرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی شکر خوشحال شدم فکر کزدم مثل کالابرگه که یارانه حذف یاکم میشه

نه عزیزم کم نمیشه حتما برو بگیر تاسیستم بسته نشده من ۱۳۵۰ واسم ریختن همه چی خریدم فقط ۲۰تومن از کارتم کم شد

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2731
نه عزیزم کم نمیشه حتما برو بگیر تاسیستم بسته نشده من ۱۳۵۰ واسم ریختن همه چی خریدم فقط ۲۰تومن از کارت ...

اهان درسته فردا میگم شوهرم بخره ممنون ازنگرانی دراوردی راهنمایی کردی 

نه عزیزم کم نمیشه حتما برو بگیر تاسیستم بسته نشده من ۱۳۵۰ واسم ریختن همه چی خریدم فقط ۲۰تومن از کارت ...

ببخشید این بیست تومن از موجودی کارتتون کم شد یا یارانه ی این ماه؟

2738

چه کاریه خب ۲۲۰ تومن رو به کارت واریز میکردند یعنی چی که حتما باید جنس بخری بعد تخفیف بگیری جنسهایی که معلوم نیست بنجلن تاریخ گذشته هستن چی هستند که از این طریق میخوان بفروشند

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
ببخشید این بیست تومن از موجودی کارتتون کم شد یا یارانه ی این ماه؟

نه از موجودی کارتم من۲۱ خرید کردم ۲۶ یارانه روریختن

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
چه کاریه خب ۲۲۰ تومن رو به کارت واریز میکردند یعنی چی که حتما باید جنس بخری بعد تخفیف بگیری جنسهایی ...

من خودم صندوق دارم،فروشگاه ما هر کی هر چی دلش میخاست برمیداشت،هیچ جنسی اجباری نبود،بنظرم طرح خوبیه اگه ادامه بدن خیلی میتونه کمک حال قشر ضعیف باشه

سومین کاربری🙄

همه چی یعنی چی

یعنی به غیر از اون لیست یازده رقمی میشه خرید کرد؟

یا فقط گوشت و مرغ و برنج؟

2706