2777
2789

پسر خیلی خوب و مهربونیه خانواده ی خوبی داره اونا هم خیلی منو دوست دارن از لحاظ فرهنگی عقیدتی مالی تحصیلی در یک سطح هستیم خیلی پر تلاشه۳۱ سالشه و خودش تونسته با کار کردن خونه و ماشین خوب بخره 

و فقط بخاطر ظاهرش میخوام رد کنم قد و هیکلش خیلی خوبه ولی چهرش به دلم ننشست راستش خجالت میکشم اونو به عنوان همسرم معرفی کنم به بقیه .میگم به مرور شاید ممکنه حسم بدترم بشه. به نظر شما کار درستی میکنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی سایت و راهنمایی هاش =عکس😁

🟥🟥🟥 پیوستن به کمپین حذف تاپیک از ۲ تیر به مدت ۴ روز شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه❤️ نه تاپیک بزن نه پست بگذار ❤️ یک بار بیایین متحد باشیم 💞درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا. 

وقتی چهرش به دلت ننشسته پس قبولش نکن  چون قراره بابای بچت باشه و حتی چهره بچت هم شبیهش میشه 

خدای من ، ما خیلی خسته شدیم . به ما شادی هایی ببخش که هرگز به آن امید نداشتیم :) 

یه نفرو میشناختم دقیقا شرایط شمارو داشت با چهره خواستگارش حال نمیکرد

پسره شرایطشم عالی بود حتی برای اینکه عروسی مورد علاقه دختره رو بگیره گوشیشو فروخت

ولی تو کلاسمون هرکسی شوهر میکرد اول میگفت عکس شوهرتو ببینم

همش هم میگفت وای چقد خوووووبه

آخرشم جدا شد البته نه به خاطر چهره اون شخص به خاطر مادرش

عزیزم بعضی قیافه ها هستن ک خوشگل نیستن اما ب دل آدم میشینن به نظرم باید ب دلت بشینه چون تویی ک میخوای یه عمر باهاش زیر یه سقف زندگی کنی میدونی مهم اخلاق و شخصیت طرفه اما این رو هم باید قبول کرد

2801