2752
2734
عنوان

مبل دوازده میلیونی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 64984 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم لطفا گول نخور اصلا نخر این مدل رو دقیقا همین مدل عکس با همین رنگ تو خونمه یکسال نمیشه ازدواج کردم فوم نشیمنگاه کاملا رفته داخل اصلا مث روز اول که آوردم الان نیست یجورایی ولو شده تازه من ۱۶م خریدم اینه ببین ۱۲م چیه دیگه

من دقیقا همین مدل رنگ دیگه ای پارسال خریدم بیست میلیون الان اینو اتفاقی تو دیوار دیدم خوشم اومده ه ...

عزیزم دقیقا همین طرح و مدل مبل رو داداشم پارسال خرید ۱۸ میلیون با تخفیف از اصفهان فقط رنگش فیلی بود

و از دوست شوهرم که خیلی انصافش خوبه خریدیم

الان همین زیر ۳۰ تومن نیست 

تو دیوار الکی عکس تبلیغی میندازن بعد میگن شروع قیمت بوده

سلام مبارک باشه.خیلی خوش رنگه .به سلامتی و دل خوش استفاده کنید .منم قصد خرید مبل شرکتی دارم ولی نمیدونم آیا کاردرستی میکنم که میخوام مبل شرکتی بخرم .اخه مبل های شرکتی گرون هستن..از طرفی از مبلمان مبلیران خوشم اومده ولی خیلی قیمتها بالاست .نمیدونم چکار کنم.سرای ایرانی کسی مبل خریده ؟آیا کسی میدونه چه برندی مبل هتی با کیفیت داره و البته قیمت هم مناسب باشه؟

با سلام ماجرای کوروش کمپانی را یه سر بزنین و عبرت بگیرین اخه مگه میشه این یه کلاه بردا ریه به هیچ وجه برای کسی پول واریز نکنین و هر چیز را با معیار عقل بسنجیم اگر مبل میخرین فقط از فروشگاه معتبر  خرید کنین  و فقط به واقعیت پیش برین همه دوست داریم مبل دستی ۵ میلیون و حتی کمتر باشه اما این یک رویا بیشتر نیست و واقعیت چیز دیگری هست 

عزیزان یک سری افراد خدا نشناس  با آدرس و شماره فروشگاههای معتبر سایت جعلی می‌زنند و وقتی شما را  با چند تادعکس و قیمت الکی فریب دادند و شما پول واریز کردین آنوقت متوجه میشین که دیگه هیچ کاری نمیشه کرد مراقب کلاه بارداری‌های اینترنتی باشین و فقط پول واریزی را حضوری و فقط به نام کسی که پروانه کسب فروشگاه به نامش هست بزنین و تحت هیچ شرایطی ندیده پول واریز نکنین 

بله من خریدم ۱۳میلیون خودمونم داخل کارگاه رفتیم دیدم چیا میزنه برامون فوم سرد کارکرد عالیه تو شهر خو ...

عزیزم میشه عکس مبلت بفرستی

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
من خریدم دیروز آوردن ۱۶ گرفتم خیییلی خوشگلن

عکس بده ببینیم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706