2733
2734
ببخشید من هیچ کدوم رو نمی پسندم. یسری اش خیلی روشنه و یسری خیلی تیره. جنس پارچه اش هم اگر همین باش ...

نه عزیزم کاملا سلیقه ایه

حالا من خودم عاشق بافت و تکسچر پارچه اش شدم حالت تدی داره

ممنون که نظرت رو گفتی🌺

اکر یک انتخاب کنی باید کاور بکشی یا خیلی مراقبت کنی.همش باید تمیزکنی. اکر بچه داری که اصلا نمیشه تمی ...

تصمیم گرفتم یک رو بگیرم ، با شال مبل کاور و مراقبت کنم … چون از روکش مبل اصلااا خوشم نمیاد🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۱ از بین این دوتا 

ولی اکر‌خدم میخواستم بخرم هیچکدوم رنگی بخر ک بعدا نگی چرا اینو خریدم ایتروزام ک دوسه تا تایپیک‌مبل دیدم خریده بودن پشیمون شده بودن خیلی دقت کن بعدا خیلی حالت گرفته میشه اگر چیزی ک‌میخوای نباشه

هرچی میخای بگیری بگیر فقط رنگ روشن نگیررررر کثیف میشه اعصاب خوردکن هرچیم بشوری مثل اولش نمیشه با پرده وفرشت ست کن رنگای طوسی خردلی خاکستری سبز اگه درست ست شن قشنگن

ما دو مغرور، دو خودخواه، دو بد تقديريم؛؛؛عاشقی کردن ما شرح عدم در عدم است ..‌