2737
2734
من وشوهرم 4ماه پیش سونوگرافی ازگردن دادیم هردومون ندول تیروییدداشتیم دکترچیزخاصی نگفت واصلااهمیت ندادولی ازمایش خون مربوط به تیروییدنرمال بود
من توتاپیکادیدم اکثراوناییکه توسونوگرافی ندول تیروییدداشتن نمونه برداری انجام دادن واسکن انجام دادن ودارومیخورن ومنظم چک میشن حللاچه خوش خیم چه بدخیم
من سوالم اینه که چطورممکنه چیزباین مهمی رودکترم هیجی نگفته باشه اینقدربی اهمیت ازش گذشته باشه خیلی نگران شدم بچه هااگه هستین یراهنمایی بکنیددرضمن تهرانم دکترغددخاصی هم سراغ ندارم اگرمیشناسیدمعرفی کنید
شاید به اندازه و تعداد ندول ها بستگی داره یکی از دوستان بعد از سونوگرافی و مشاهده ندول دکتر براش نمونه برداری کرد و خوشبختانه خوشخیم بود و دارو داد مشکلی هم نداره اگر خدای نکرده هم بدخیم باشه بازم راه درمان داره حالا شما خودتون میتونین از دکترتون بخواین اگه نیازه نمونه برداری کنه
ما فکر می کنیم بدترین درد , ازدست دادن کسیه که دوستش داریم!!!!! اما حقیقت اینه که:از دست دادن خودمون , واز یاد بردن اینکه کی هستیم!وچقدر ارزش داریم......گاهی وقتها خیلی دردناکتره!!!!!!
ندول بدخیم تو سونو تا حدی ظاهرش مشخصه،حتما سونو رو فرد دقیق و مطمئن انجام بده و درصورتیکه حتی یک درصد هم مشکوکه نمونه برداری کنید،گاهی حتی ندولهای بدخیم روی t3 t4 که هورمون های تیروییدن اثر نمیذارن مگر وقتی که خیلی بزرگ شده باشن و کپسول تیروییدو سوراخ کرده باشن و به غدد لنفاوی گسترش پیدا کرده باشن،حتما پزشکتونو عوض کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم ندول داشت دکترش گفت یا عمل کن یا باید هر سه ماه یه بار نمونه برداری بشه که مطمئن بشیم بدخیم نشده مامانم ٢ بار نمونه برداری کرد ولی خیلی درد داشت واسه همین ترجیح داد عمل کنه و خیال خودشو راحت کنه . آزمایش تیروئیدشم نرمال بود. حتتتما دکترتو عوض کن
@raazi_naaraazi يه پيج مفيد براي همه
2728
منم ندول دارم خیلی اتفاقی فهمیدم یه روز تو آیته به خودم نگاه کردم دیدم آب ذهنم قورت میدم یه چیزی بالا و پایین میشه رفتم دکتر سونو که کرد دوتا ندول داشتم یکم بزرگم بود ولی جواب نمونه برداریم خدا رو شکر خوب بود الانم هروز نصف لووکسین میخورم تا شش ماه بعدش دوباره باید برم سونو البته دکتر گفت فقط برو سونو فعلا دیگه نمونه برداری نمیخاد بکنی به نظر من پیش یه دکتر دیگه هم برین

خدايا هميشه با من باش فقط همين