2733
2771

عزیزم براتون خوندم 

خواهش میکنم برای پدرم دعا کنید پدرم سیروز کبدی داره و شدیدا عفونت داره بدنش هموگلوبینش پایینه اصلا حالش خوب نیست واقعا ممنون میشم ازتون دعاش کنید 🙏😭

برات سوره توحید خوندم و صلوات فرستادم ان شاءالله بخیر و خوشی حاجت روا بشی 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم براتون خوندم  خواهش میکنم برای پدرم دعا کنید پدرم سیروز کبدی داره و شدیدا عفونت داره بدن ...

مرسی عزیزم. چشم منم میخونم براشون الهی زودتر خوب شن❤️❤️❤️

عزیزم براتون خوندم  خواهش میکنم برای پدرم دعا کنید پدرم سیروز کبدی داره و شدیدا عفونت داره بدن ...

براشون آیت الکرسی خوندم 

به حق امام حسین حالشون خوب بشه

روزگار جالبی است "🐓 مان" تخم نمی گذارد اما هرروز                 "🐄مان"می زاید .!!!
مرسی عزیز حاجت روا شی❤️

ممنونم گلم ❤

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

۱۰مرتبه صلوات فرستادم و ۱۰مرتبه این ذکر رو گفتم🌸

ان شاءالله بحق رسول الله بزودی خوب بشن 🤲

خیلی ممنون از شما خدا بهتون عمر با عزت بده ان شاء الله 🙏😞

ممنون دوست عزیز همچنین به شما و خانوادتون 🤲