2737
2739

اگه هم جواب ندم بیشتر کارشو تکرار میکنه هزار بار گفتم ولی گوش نمیده الانم یه هفته قهریه من گفتم اگه یه روزیاشپز خونه رو کابینت کنیم مثلا ۷ ۸ سال دیگه یه حرفایی بهم زد پشیمون شدم بعدم انتضار نداره ناراحت بشم بعد اونم اون بیشتر از من قهره

شوهرت اینجور می‌کنه چن شدیدااااااا کمبود محبت داره شدیدااا...حس می‌کنه باقهرو اون محبت میاد دستش...بهش توجه کن محبت کن ی هفت غر نزن و ببین چجوری عوض میشه...نپرس اینارو ازکجامیدونمو ازکجام گفتم ...همینکاروکن

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت اینجور می‌کنه چن شدیدااااااا کمبود محبت داره شدیدااا...حس می‌کنه باقهرو اون محبت میاد دستش...ب ...

به خدااااا هر وقت محبت کردم یه جوری پشیمونم کرده که نگم منم آدمم خیلی احساسی ولی محبت میکنم فکر میکنه کیه بدتر همش دعوا میخواد این من عوض کرد اوایل ازدواج انقدر محبت میکردم دریغ از یه محبت کوچیک از طرف اون خودشم فکر می‌کرد کیه اون وقت بدتر اذیتم میکرد

2728

این روش‌هایی ک اینجا میگیری ببخشید بدون اطلاع ‌ بدون علمه لطفا ب مشاور زوجین مراجعه کن چون از تظر آدم‌های بی تجربه محبت زیاد باید بکنی ک نتیجش میشه همسرت فکر میکنه واقعا لایق محبت بیشتر و دیگه به هیچ عنوان اجازه حرف نداری محبتشم کمتر میکنه چون الان شما بایک آدم منطقی طرف نیستید بلکه آدم‌های بی منطق قهر می‌کنن و اگر هم لج کنی و‌مقابله ب مثل کنی شرایط زندگیتون بدتر میشه و لج و لج بازی میشه ب نظرم بهترین کار تماس با مشاوره حتی شده مشاوره رایگان بهزیستی 

این روش‌هایی ک اینجا میگیری ببخشید بدون اطلاع ‌ بدون علمه لطفا ب مشاور زوجین مراجعه کن چون از تظر آد ...

خب عزیزم چیکار کنم دلم داره میترکه میام آنجا حرف بزنم یکم خالی بشم مشاوره به هیچ وجه نمیاد میگه همش تو مقصری اون مشاوره که میگی رایگانه 

خب عزیزم چیکار کنم دلم داره میترکه میام آنجا حرف بزنم یکم خالی بشم مشاوره به هیچ وجه نمیاد میگه همش ...

اره عزیزم درک می‌کنم واقعا سخته حرف بزن و خودتو تخلیه کن ولی آخرش دنبال راه حل باش 

خودت برو مشاوره اصلا تلفنی مشاوره بگیر بهزیستی ۱۴۸۰

اگر قهر کنن و سمتش نری چند روز تو قهر میمونه؟

اره عزیزم درک می‌کنم واقعا سخته حرف بزن و خودتو تخلیه کن ولی آخرش دنبال راه حل باش  خودت برو م ...

این شماره زنگ بزنم رایگانه یا پولی 

والا شده تا یه ماه قهر مونده تو یه خونه هستیم اولا میرفتم به زور میگفتم آشتی کنیم ولی یه یسالی میشه نمیرم دیگه ۱۰ ۲۰ روز الانم ۷ روزه از نظر اینکه خیانت کنه هم مطمعنم نمیکنه آنجور آدمی نیس 

2738

اره عزیزم رایگانه 

چ زیاد 

خداروشکر 

ب نظرم برای آشتی نرو ولی موقع شام و اینا حرف تمیرنه ؟یا به بهونه پیدا کن ک مجبور نباشی آشتی کنی باهاش ولی اون مجبور باشه باهات حرف بزنه با چی میشه اصلا بعد ۲۰روز برای آشتی اقدام میکنه 

اره عزیزم رایگانه  چ زیاد  خداروشکر  ب نظرم برای آشتی نرو ولی موقع شام و اینا حرف ...

منظر میشه من برم منم میرفتم ولی دیدم بدتر پرو میشه نرفتم بهد ۲۰ ۳۰ روز میاد گریه میکنه میگه آره گناهه توعه معذرت میخواد اینا البته بعضی وقتا ها اخه چیکار کنم بیاد سمتم لباس خوشگل اینا بپوشیم اصلا توجه نمیکنه 

منظر میشه من برم منم میرفتم ولی دیدم بدتر پرو میشه نرفتم بهد ۲۰ ۳۰ روز میاد گریه میکنه میگه آره گناه ...

بازم گریه میکنه میگه تو کنه کاری 

خوب چ چیزی توی روز ۲۰فرق میکنه ک میاد برای آشتی ؟

لباس باز ترفند قدیمیه 

ببین چی خوشحالش میکنه بدون اینکه بفهمه برای اون و خوشحالیش انجام دادی انجامش بده و وقتی برای آشتی اومد فقط راجع ب این موضوع و احساست از اینکه رفتارش موجب لین میشه ک حسی ک بهت دست میده حرف بزن و بخواه ک تکرار نشه 

بازم گریه میکنه میگه تو کنه کاری  خوب چ چیزی توی روز ۲۰فرق میکنه ک میاد برای آشتی ؟ لباس باز ...

۲۰ روز دل تنگ میشه میاد من هر کاری کنم نمیاد خیلی حرف میزنم میگه باشه تکرار نمیکنم ولی بازم منو لح میکنه من خیلی بدم میاد تو جمع منو خورد کنه پیش جاریم اینا ولی این هی تکرار میکنه یا توخونه در مورد یه چیزی نظر بدم خیلی بد رفتار میکنه 

الهی بگردم واقعا سخته میدونی اینجوریه خوددار باش حداقل تو مهمونی 

یا وقتی میگه خیلی رک و با احترام جوابشو بده مثلا بگو دلایل مخالفتت با نظر من چیه 

تا حالا ازش ناراحت شدی قهر کنی ؟ 

الهی بگردم واقعا سخته میدونی اینجوریه خوددار باش حداقل تو مهمونی  یا وقتی میگه خیلی رک و با اح ...

خدا نکنه اره به خدا خیلی سخته هزار بارم گفتم اینجوی نکن .آره ناراحت میشم قهر میکنم دیگه یا میگم چرا نجوری کردی خودش قهر میکنه 

خدا نکنه اره به خدا خیلی سخته هزار بارم گفتم اینجوی نکن .آره ناراحت میشم قهر میکنم دیگه یا میگم چرا ...

تو‌جمع‌ تا حالا جوابشو دادی ؟با خنده همونجوری ک بهت میگه برگردون بهش

میدونم کار درستی نیست ولی گاهی لازمه ک طرف بفهمه چقدر بد حرف میزنه

2706